Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses cukor vizsgálat...

A terheléses cukor vizsgálat tényleg olyan borzasztó?

Figyelt kérdés

nagyon sokszor hallottam olvastam, hogy nagy mumus ez a vizsgálat. igazából a cukros löttytől nem félek, azt legyűröm, remélem lent is marad majd :) viszont a kér vérvételtől tartok, mert nálunk az sztk-ban nagyon durván csinálják...

leírnátok nektek milyen tapasztalataitok vannak?


2012. nov. 19. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kibírható volt a cukros citromos tea is, és az összesen 3 vérvétel, Szhelyen előtte, egy és kétórás vérvétel van. Nálunk az sztk nem vállalja ezt, csak a kórház.
2012. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mi olyan borzasztó abban a terheléses cukor vizsgálatban? Nagylányok vagyunk már, várnak nagyobb kihívások is a terhesség alatt:). Meg kell inni és rá kell szánni az időt, nem érdemes közben szaladgálni. Én rejtvényt fejtettem, pihentem, amíg letelt a 2 óra. A tűszúrásra meg ne figyelj és főleg ne idegesítsd magad, változtathat az eredményen is ha stresszelsz. Nyugalom :)
2012. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam, nekem nem volt rossz meginni a löttyöt. Igaz, tettem bele citromot, és így még jól is esett. Csak egy pici hányinger volt tőle, meg tényleg kellemetlen volt a két óra várakozás. De szerencsére nem nagyon fájtak a szúrások, és jó lett az eredmény is :-)Szóval összességében nem lesz szörnyű emlékem a dologról.
2012. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az egyik kezem vénás, de hidd el, hogy aki jól csinálja annál meg sem érzed :) A másik kezemen nekem egyáltalán nincs mégis mindig eltalálták. Ahol meg vénás, ott azt hittem meghalok úgy fájt, az előttem lévőt meg úgy szúrta, hogy spriccelt a vére mindenfelé. Ki kell fogni a jót... :) Majd meglátod kivel szemben ülsz le és eldöntheted, hogy melyik kezedet szúrja.
2012. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!