Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás. Mi a véleményetek?

Barnás folyás. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok,állítólag... tegnap délután kis barna folyást vettem észre, aztán több lett,a derekam szét akar szakadni, a hasam szurkálódik, felhívtam az ügyeletet és azt ,mondták ha gondolom menjek be és megnézik mi a helyzet de többet nem tudnak tenni,de olyan ideges voltam,hogy nem bírtam tovább és be mentem,csináltak 1 tesztek ami + volt majd jött 1 dr. nő és 10 percen keresztül szidalmazni kezdett hogy este 9 kor mit keresek itt:( majd megvizsgált és nem látott petezsákot meg ő szerinte semmit:( nem írt semmi gyógyszert hanem azt mondta hogy hétfőn reggel 8-ra menjek be és megnézik mi van velem:( nagyon durva volt és nagyon elszomorított az egész ellátás:( 2 terhességem volt eddig amik alatt ilyen nem történt és van 2 szép egészséges lányom. (ja nőgyógyászom még nem látott mert mi után nekem itthon + lett a tesztem idő pontot a j.hét csütörtökre kaptam) szerintetek mi lehet velem, szét vet az ideg? :(
2012. nov. 18. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem normális a veled történik, légy kitartó, és menj vissza nappal,, hátha akkor nem olyan mogorvák.
2012. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Együtt érzek, velem is ezt csinálták. Barnás folyásom volt, kétszer voltam az SZTK-ban és egyszer a kórházi ügyeleten vasárnap, velem is úgy beszéltek, mint a kapcájukkal, hogy mégis mit gondolok, hogy én csak úgy berohangálok ide, mikor nem vérzek erősen és nem görcsölök. A kórházban a kedves ügyeletes orvos hozzám vágta, hogy "Honnan tudjam én azt, él-e az a gyerek?", és nem volt hajlandó uh-t végezni.

Végül magánrendelésre mentem, egy olyan központba, ahol mindenféle uh-t végeznek, ott 8 ezer Ft-ért hajlandóak voltak felírni Duphastont, és itt a kislányom, aki elégedetten szuszog a másik szobában. :) A központ Pesten van, ha érdekel, priviben elküldöm az elérhetőségüket.

Nekem azt mondták, talán hormonális probléma okozta a barnázást, ami annak is betudható, hogy a teherbe esésem előtt nem sokkal fejeztem be a nagyobbik szoptatását. Nálad lehet ez a helyzet?

Szurkolok nagyon!

2012. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
helló! nekem a kisebbik lányom márc.-ban lesz 3 éves, gondoltuk be próbálkozunk hátha sikerül 1 kis fiú. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz reggel.A derekam az fáj, meg barnás nyálkás valami van. Sok kommentet olvasva nagyon meg lepődtem hogy álltalában mindenkinek írtak fel valami gyógyszert, azóta a nem hagy nyugodni, nekem vajon miért nem? :(
2012. nov. 18. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!