Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Pataki Zoltánról tapasztala...

Dr Pataki Zoltánról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a sote 1-es klinikán.Egy nő vizsgált meg,és uh is volt.Még csak petezsák,meg szikhólyag látszik.Azért mentem ilyen korán 5 hét 5 nap mert egy pici vízes barnázást észleltem előző este.Szerencsére annak nem találták nyomát.Többször hangoztatta a dokinő túl korán jöttem meg ide nem is jöhetek csak ha gáz van,vagy szülök.Menjek a szigetszentmiklósi sztk-ba terhes rendelésre.Nem volt vérvétel meg ilyenek.Azt mondta 10 nap múlva sztk akkor már öbb látszik a babából.Nem volt picit sem kedves.Én meg az sztk-ba nem szívesen mennék van negatív tapasztalatom.De most nézem hogy az sztk-ba ahova tartozok rendel dr.Pataki Zoltán és ő van a sote 1-en is.Így akkor járhatnék hozzá akár mindkét helyre is.

Nem ismerem őt ezért előtte mielőtt felkeresném várok tapasztalatokat.

Köszönöm.


2012. nov. 17. 09:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Köszönöm a választ, ennek örülök. Ha sokan vannak az kellemetlen, viszont nyilván megvan az oka. :)
2013. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Akiről szó van, ez a Pataki Z.? [link]
2013. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen Róla beszéltünk
2013. okt. 16. 00:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!! Most láttam,hogy írtál nekem...Végül nem Patakinál kötöttem ki anyagi okok miatt.

De a SOTE-n szültem...épp ma 2hónapos a kisfiam. :)

2013. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!