Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, minden...

6 hetes terhes vagyok, minden este felfúvódástól és szélgörcsöktől szenvedek. Másoknak is voltak ilyen kellemetlen tünetei? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki az espumisant, nekem bevált, mikor ezzel küzdöttem. Én a kisfiaméból ettem, az csepp, és szedhető terhesség alatt is.

2008. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is evel kuzkodtem idovel lecsillapul.Sajnos ez a kellemetlen tunet majdnem minden kismamanal elofordul foleg 5-10 hetesen.Talan a sok mozgas segit.a tablettak csak egy idore segitenek,gondolom nem akarod napi rendszeressegel szedni haspuffadasra..setalj inkabb!
2008. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Ha nagyon kellemetlen bogyó, amúgy pedig a séta. Sziasztok!
2008. máj. 24. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
bizony elofordult nálam is, ma már nem mindennapos szerencsére. Én gyógyszert nem szedtem. Nekem a megoldást az jelenti, hogy nem eszem puffasztó ételeket így valamivel jobb a helyzet. 10 hetes kismama
2008. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a progeszteron szint megnovekedettsege miatt van. Majd elmulik, de jon heylette mas :)
2008. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 6. héten vagyok, és szintén küszködtem vele. Aztán kipróbáltam, hogy mi a helyzet akkor, ha nem megterhelő, zsíros ételeket eszem, hanem inkább lédúsakat, csirkehúst, és sok gyümölcsöt- zöldséget. Azóta elmúlt. És a szénsavas ásványvíz is be tudja folyásolni. És már szénsavmenteset iszom.
2008. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno mi is aludtunk nyitott ablaknál...hát ez ilyen
2008. máj. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!