Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Nem érzem...

17 hetes vagyok. Nem érzem hogy mozog a babám. Korábban már éreztem, hogy "mintha a baba mozogna" - de ezt pontosan nem tudom mivel első terhességem - és most két három napja semmi. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:48
 1/3 anonim válasza:
Nekem 18 hetesen mozdult meg a babóm,aztán 2 hétig nem is éreztem,aztán a dokim mondta hogy jól van jól mozog.Pedig tényleg nem éreztem a mozgását,azt is mondta ,hogy attól is függ hogy van fordulva,mert a méhlepény egyes mozgást kifog és azért nem érződik.De ha nyugtalan vagy inkább menj orvoshoz. Üdv 31 hetes km.
2009. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen éreztem először. Tényleg volt mintha kis buborékok úsztak volna a hasamban. Volt, hogy két napig éreztem, aztán három napig semmi, aztán egy nap egyszer aztán egy hétig semmi. Nyugodj meg olyankor is mozog, csak nem olyan erőteljesek még a mozgásai ezért nem mindig érzed.Én kb. 20 hetes korom óta érzem folyamatosan. Azóta egyszer vagy kétszer előfordult, hogy nem éreztem szinte egyáltalán egy egész napon át, na én akkor akartam orvoshoz menni, de még azzal sincs baj. Szóval ne izgulj még néhány hét és állandóan érezni fogod, sőt néha úgy érzed majd hogy át akarja szakítani hasfalad. :) Boldog babavárást.

26+4 hetes kismami

2009. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! a 28.héttől érzem minden egyes mozdulatát a fiamnak, mivel addig sok helye van, nem fogod Te sem minden rezdülését érezni. Fogsz még pihenőért is könyörögni hozzá. :))


33hetes pocis

2009. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!