Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák hogy vagytok?

35 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a jövőhéten leszek 35 hetess, jól vagyok,néha keményedet, szerdán megyek először nst-re. Most antibiotikumot szedek, mert baci volt a kenetemben. Csajszi lesz, de a neve még nem tisztázódott. Te hogy vagy?
2009. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hétfőn töltöm a 35.hetet. Teljesen jól vagyok, se görcs, se keményedés. Csak sűrű pisilés és néha úgy nyomja kifelé magát, hogy fáj. Kisfiú lesz. Mikorra vagytok kiírva? Hol szültök?

2009. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is remekül vagyok,de úgy érzem magam ,mint egy viziló:)Sokkal lassabban megy minden,és úgy érzem haszontalan vagyok.Szeptember 11.-re vagyok kiirva,de szerintem az egy héttel korábban van,hmmm.Pesten az uzsokiba fogok szülni.

Türelem,kitartás,hamar elmegy ez a kis idő már:)

2009. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!