Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennél már a helyemben...

Elmennél már a helyemben táppénzre?

Figyelt kérdés

Mikor megtudtam,hogy babát várok,nem hagytam abba a sulit,mert megszűnik a szak jövőre,amit négy éven keresztül tanultam és nem lesz már rá lehetőség,hogy újra járjam az osztályt,ráadásul egy baba mellett csak nehezebb lenne.Míg benn van,addig könnyebb,úgy gondolom :)

Gyakorlatra járok be dolgozni,álló munka.Reggel 5.30kor kelek,7re megyek dolgozni,egészen délután 3 óráig,este pedig nem bírok elaludni.Ma éreztem igazán először,hogy nagyon kifárasztott.Mire hazajöttem teljesen készen voltak a lábaim és a derekam..

Szóval az a terv,hogy decembert is végigdolgozom még,mert úgy meglenne a kötelező óraszám,onnantól pedig táppénz.Viszont december első hetében vizsgáim is lesznek.Nagyon nehezen bírom,munka után alig várom,hogy lepihenhessek,tanulni nem tudok egyszerűen..

Elmennél most táppénzre vagy végigcsinálnád?

27 hetes kismama


2012. nov. 13. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet lepontoztok,de én megpróbálnám végigcsinálni.A körülményeket maximálisan figyelembe véve,szerintem a későbbieket tekintve mindenképpen ez a legjobb döntés.Még ha nehéz is.
2012. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám. Törekedj a minimumra, vizsgákra meg: 2-esnél nincs jobb jegy csak szebb. Ha meg úgy érzed mégsem megy már sehogy akkor később is abbahagyhatod. A többi dolgot is redukáld most magad körül, házimunkában kérj segítséget, rendelj kaját, hogy ne kelljen főzni stb. amit lehet szervezz ki másoknak, biztosan megértik.
2012. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!