Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes rendelés, vagy nőgyógyá...

Terhes rendelés, vagy nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

Most vagyok 6 hetes terhes,a jövő héten megyek dokihoz előszőr.A SOTE 1-es Női klinikára.Előszőr a rendes nőgyógyászati ambulanciára kell mennem ugye hogy megállapítsák a terhességet?

Vagy egyből a terhes rendelésre kell menni?

Ilyenkor elsőre hogy néz ki a vizsgálat?

Van nőgyógyászati azt tudom azon kivül vesznek vér vizeletet?

Ultrahangot ugye csinálnak?

A terhes rendelés hogy van a klinikán be kell jelentkezni?

Melyik dokit ajánlanátok?

Ha most a nőgyógyászaton megállapítják orvosilag is a terhességet akkor ugyan ahoz a dokihoz fogk tudni menni terhes rendelésre is,vagy más dokik vannak mindkét helyen?


2012. nov. 13. 11:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit sose.Nem én voltam,és köszönöm hogy válaszoltál nekem.
2012. nov. 17. 17:19
 12/16 A kérdező kommentje:

Képzeld egyébként csináltak uh-t is igaz hogy a vizsgálat meg az uh 4 óra alatt történt de nem baj,kibirtam.Vért sajna nem vettek pedig jö lett volna mondtam hogy előző nap volt enyhe vizes barnás folyás.Az mondza ő nem lát semmit,meg a méhszáj zárt.Ma megint van a folyás.Szerintem holnap bemegyek.Van ott vasárnap doki aki foglalkozik velem?

Lehet hogy kéne egy kis hormon támogató gyógyszer.Pénteken nőhöz kerültem elég lekezelő volt.

2012. nov. 17. 17:23
 13/16 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy nem te vagy :-)

Szerintem holnap is lesznek bent, ügyeleten (abból gondolom, hogy a lányom születése előtt karácsonykor kellett bemennem ügyeletre). Talán egy telefonhívást megér.

Nem kértek nagylabort? Nálam annak idején azzal kezdte a doki, az első terhességnél (6,5 éve) helyben megcsinálták, a másodiknál (4 éve) sztk-n kellett megcsináltatnom.

Remélem, minden rendben lesz!

2012. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az mondta majd az sztk-ba csinálnak.A klinikára csak akkor mehetek ha gáz van vagy szülni.

Szerintem ez nem igaz mert már rákszűrésen is voltam ott és nem mondták hogy nem mehetek sőt lakcím szerint abba a kórházba tartozok.Az sztk-ba van egy doki aki viszont a klinikán dolgozik és heti 1-szer van az sztk-ba így hozzá fogok járni így akkor mehetek majd hozzá a klinikára is.Ha holnap is tart a folyás akkor megyek holnap a klinikára,ha elmúlik ami jó lenne akkor felkeresem az sztk-ba és megbeszélek vele mindent.Pillanat megnézem a nevét hátha ismered.

2012. nov. 17. 17:43
 15/16 A kérdező kommentje:
Dr. Pataki Zoltán
2012. nov. 17. 17:49
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, mert nekem nem mondtak ilyet, pedig még csak oda se tartozom. Persze azóta változhatott a dolgok menete, vagy lehet, hogy azért, mert volt saját dokim...

Pataki dr.-t személyesen nem ismerem, csak a nevét hallottam. Szerintem nagyon jól gondolod a további lépéseket.

2012. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!