Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok .1-2 percre...

33 hetes vagyok .1-2 percre begörcsöl fájdalom mentesen a pocakom. Pontosan 12 percenként. Ugye ez még nem az?

Figyelt kérdés
26 hetesen is begörcsöltem egyszer de az nagyon fájt és nem volt szabájos hanem fojamatos. Légyszi írjatok ,nagyon ideges vagyok!
2008. máj. 23. 19:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Most ugy van , hogy 12 perc 12 perc, 12 perc 11 perc, 10 perc
2008. máj. 23. 19:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagy eséllyel klasszikus jóslófájások! Ne idegeskedj, minden rendben, a tested készíti fel magát és a babát a szülésre! :)
2008. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ugye a szülés még nem indul be???
2008. máj. 23. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt valahogy itt körül tehát a 32-34 hét között szabályos fájások, kb 2 órán át tartottak. Mostz mkég ehetsz magne B6ot. Vegyél be két szemet, segít!! És még most ne induljon be a baba. Nekem is akkor volt azóta sem.. :)

Megértem hogy aggódsz én is bepánikoltam. De nyugi, vegyél egy meleg fürdőt jól fog esni! ;) És a jóslók elmúlnak tőle úgy tudom.

36 hetes kismama

2008. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy beindulnak, előző válazsoló vagyok, jobban vagy???
2008. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért ha sűrüsödik akkor mindenképp menj be a kórházba.Írd majd meg mi ban,mert kíváncsi vagyok.Nekem is voltak 32-33 hetesen görcseim,de nem ilyen rendszeresen,meg viszonlag folyamatosan.Feküdj le,de elötte vegyél egy langyos fűrdőt.Azt mondják ha jóslófájás,akkor elmúlik a fürdőtől.Írd majd meg légyszí mi van.
2008. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Így van, a meleg elmulasztja a jóslót, ha nem mersz vízbeülni, akkor tehetsz bármi meleget a derekadra (én már nyitott méhszájjal nem ülhetek vízbe :( )

De ha bizonytalan vagy, inkább menj be a szülőszobára, tesznek rád egy ctg-t, megvizsgálnak, ők tutira meg tudnak nyugtatni. Mi itt nem bizti :)

Ha pesti vagy és be tudsz menni a Barossba, ott is megnéznek, és van ügyelet a szülőszobán..


Boldog babavárást!


34 hetes kismama

2008. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És persze írj majd, hogy mi van veled!


(utolsó hozzászóló)

2008. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudtam, ami szabályos fájás az ár a szülés kezdete... nekem szabályosan 10 ercenként jöttek be (nem volt erős fájás de rendszeres volt) , bementünk: két ujjnyira voltam nyitva, 3 óra múlva megszületett a babánk...én azért bemennék a kórházba (persze csak ha minimum 2-3 órája érzed ezt a rendszeres fájásokat). Én is úgy mentem be, hogy jajjj bitos ki fognak röhögni, hogy bementem, hát ne röhögtek ki... inkább szültünk.
2008. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Letusoltam és minden elmult. Nagyon féltem. Jó hogy megnyugtattatok. Mocorog mostmár a babucikám és még csuklik is. Még egyszer köszönöm
2008. máj. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!