Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes UH-n mit lehet már...

5 hetes UH-n mit lehet már látni? Van értelme ilyen korán elmenni vagy várjak még 2 hetet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Én elmentem 5 hetesen, igaz csak petezsákot és annak méretét tudta a doki megmondani de legalább az látszik hogy jó helyen van a baba tehát nem méhen kívüli a terhesség. Engem ez megnyugtatott valamelyest. Bolodg babavárást 17 hetes kismami
2008. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viszont, ha vársz még két hetet, akkor valószínű lesz már szívhang is, és az sokkal nagyobb élmény! :)
2008. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem menj el,kizárják a méhen kivüli terhességet és eggyéb bajokat...utána meg ugy is vissza rendel szívhangot nézni...és nem mindig az élmény fontos
2008. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ha nincs panaszod én még várnék.Első babás vagyok,de tuti ha lesz egy második akkor nem fogok rögtön dokihoz rohanni-tök felesleges sztem..mondjuk én magánhoz járok és nem is keveset fizetek ez is befolyásolja..Ha méhen kívüli lenne,rosszul lennél nagyon és véreznél valószínűleg.de ha nem is akkor is két hét mégh nem a világ és tényleg magadnak spórolod meg a rohangálást,de ezt neked kell érezni.33hetes kismama
2008. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam először, 12 mm petezsák volt, de legalább megnyugodtam, hogy ott van, minden rendben. Gratulálok! 14 hetes kismama.
2008. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 5 hetes vagyok, jövőhéten megyek dokihoz, akkor már hetes leszek. Az első babámat várom, tapasztalatlan vagyok még! Nekem szükségem van rá, hogy azt mondja, minden rendben van, a baba jó helyen fejlődik! Tudom, hogy ez pénz, de az egészség nem mérhető pénzben! Nekem a munkatársam akkor vette észre hogy méhen kívüli terhes, amikor elájult a fájdalomtól és mentőt kellett hozzá hívni! PEdig már a 3. gyerekét várta, tehát nem volt zöldfülű a témában!

Vigyázz magadra és gratulálok a Babádhoz! :)

2008. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Bocsi, szóval jövő héten mikor a dokihoz megyek, már 6 hetes leszek! :)
2008. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam előszőr és semmit sem láttam csak a petezsákot ami egy apró pötty a monitoron, aztán a dokim visszahivott 8 hetesen és akkor már volt szivhang, én még várnék 2-3 hetet, persze csak akkor ha nem gond neked hogy duplán fizetsz érte.

23 hetes kismami

2008. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam 5 hetes vagyok és csak a petezsákot látta meg a méretét mondta ami 8mm.2 hét múlva kell vissza menjek.

2008. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!