Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes vagyok, és kedden...

12hetes vagyok, és kedden megyek genetikai vizsgálatra. Ebből a vizsgálatból ilyen korán megtudják állapitani a baba nemét?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem. A neme csak a 18. héttől látszik.
2008. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, en 13 hetesen es par naposan voltam, remenykedtem is hatha latszik mert hallottam hogy volt akinel mar akkor lattak..hat sajnos barmennyire latszodhatott volna mert telyesen ki volt fekudve..nem latszott.Most remenykedem hogy 2 het mulva 16 hetesen talan megis latszani fog...
2008. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen, meglehet!! Nekem a 12. heti ultrahangon állapították meg! Biztos, hogy szerencse is kell hozzá, hogy úgy feküdjön, hogy megmutassa. Nálunk egyértelmű volt, hogy mi van a lábacskái között, a doki akkor azt mondta, hogy 80%, hogy fiú, de amit láttam, az számomra 100% volt már akkor is :) Azóta 33 hetes vagyok, és még mindig fiú :)
2008. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez most lehet hogy hülyeség, de nekem nagyon úgy tűnik hogy ilyen korán csak akkor merik rámondani a babákra ha kisfiú... lányt én ilyen korán még nem hallottam megállapítani. Nem tudom hogy van-e ebben valami, de nekem így tűnik!
2008. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár nekem azt mondták, hogy a gene-

tikai vizsgálaton már megmondják, hogy milyen nemű lesz.

2008. máj. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!