Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkarcoltam véletlenül a...

Megkarcoltam véletlenül a hasamat nem lesz semmi baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
29 hetes vagyok
2009. aug. 13. 12:55
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, a múltkor véletlenül én is nekimentem az ajtófélfának, mikor jöttem ki a fürdőből, és kicsit megütöttem a hasamat. Lett is rajta egy csík, ami kb. két napig látszott. :S 36 h km.
2009. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan karcoltad meg? Bőr sérült csak, vagy alatta lévő rész is fáj?

Elvileg a baba nagyon védve van a magzatvíz által a méhben, amennyiben nem éri erős sérülés a hasat, akkor rendben van a pici.

Nekem volt, hogy véletlen a kilincsben "akadt fenn" , pedig annyira vigyáztam mindig. Kicsit be is lilult, de éreztem, hogy csak felszíni sérülés.

Ha nincs vérzés, fájdalom , baba mocorog, akkor valószínűleg rendben van, pánikba nem kell esned, de mi innen nem látjuk, nem tudjuk hogy mi történt pontosan, és hát orvosok sem vagyunk, ezért ha bármi fura érzésed van, vagy valamilyen tüneted, vagy egyszerűen nem vagy nyugodt ezzel kapcsolatban, legjobb, ha megmutatod orvosnak, akkor legalább megnyugszol.

2009. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem már nem is látszik csak egy kis piros csík van ott de semi más
2009. aug. 13. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz semmi baja. Ha meg arra gondolsz hogy meglátszik-e rajta, nem fog, legalábbis én nem hiszek benne. Velem is előfordult nemrég, 1-2 nap múlva már nem is látszott.

Boldog babavárást!

32 h kismama

2009. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!