Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hónapban kezd látszan...

Hányadik hónapban kezd látszani a terhesség? A harmadikban már kellene látszódjon?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 22 hetesen kezdett el látszódni, ami ugye már az 5. hónap! :)

Pedig vékony és kicsi vagyok :)

Most 34 hetesen sincs túl nagy pocakom :)

2012. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És első: azonnal kimaradt a menstruációd? Nekem három hónapja jön (néha rendszertelenül, de megjön) és most késik, elég rég. Egy teszt neg. lett augusztusban, egy pedig szeptemberben. Lehet még esély? Védekezni óvszerrel szoktunk és nem vettük észre, hogy kiszakadt volna.
2012. nov. 9. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem,hogy 3 hónapos lennél.Akkor nem ugyanolyan a mensi és a teszt is kimutatta volna.Szerintem el kéne menni orvoshoz megnézetni magad.
2012. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 hetesen már egyértelműen látszott, a buszon át is adták a helyüket :)

Nos ha negatív a teszted augusztusban és szeptemberben + meg is jött hát kizárt hogy 3 hónapos terhes légy!

2012. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azt nem tudom, hogy most miért nem jött meg. Óvszerrel védekezünk. :/
2012. nov. 9. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet a stressz miatt annyit aggódsz miatta meg koncentrálsz h jöjjön meg és amiatt nem jön ha kicsit ellazulnál és nem ezen idegeskednél megjönne... De nem hiszem h 3 hónapos terhes lennél azt a teszt már réges rég kimutatta volna... Próbálj meg lazítani és ha továbbra sem jön meg csinálj másik tesztet vagy menj el dokihoz mást úgyse tud senki mondani, tanácsolni ebben a helyzetben hiszen nem látunk senkibe sem bele :)

23hkm

2012. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. Elég húzós hetem volt valóban, sok gond, idegeskedés, na meg az is, hogy gondoltam arra, hogy már meg kellett volna jönnie és nem jött meg... Remélem tényleg csak ennyi az egész.
2012. nov. 9. 18:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Megjött szombat reggel, az ötödik napra már elég volt a tisztasági, de mégis volt hányingerem csütörtökön, mondjuk a csütörtöki naptól mindig írtózom, mert borzasztó nap a suliban (és egy rossz napot szorozz meg 100al) és nem tudom, hogy pszichés alapon volt-e ez, vagy egyéb. Amint mondtam, két teszt neg lett (aug-szept) és ez a 4. menzi az a bizonyos együttlét óta...
2012. nov. 16. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biológiának nézz utána. Nem vagy terhes.
2012. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3. hónapban nem látszik sok minden
2012. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!