Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 heteske vagyok, fertőzésem...

6 heteske vagyok, fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés
Égető, viszkető, irritáló érzést érzek, nem erősen, folyásom, tiszta, fehér, nem túl sok. Lehet hugyúti fertőzésem? Aug 24re van időpontom dokihoz, mit tegyek, várjak addig? Az ünnepek miatt szinte lehetetlen időpontot kérni bárkihez is!
2009. aug. 13. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igyál kamilla-körömvirágteát addig is és kend be magad alul canestennel,a lukba is kenhetsz!Ha szerencséd van,akkor hamar elmúlik,de terhesség alatt gyakori a kiújulás,erre fel kell készülni!

Jobbulást!:)

2009. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem várnék addig a helyedben, mivel ha erősödnek a tünetek, feljebb is fertőződhetsz, ami már a petefészket és a méhet is érinti, ez pedig vetéléshez vezethet!!!

Le lehet pontozni, de sajnos ez így van.

Én biztos elmennék az ügyeletre vagy a kórházba, egyik helyre sem kell időpontot kérni. És ha baj van, egyszer ki lehet bírni, hogy nem a saját dokid vizsgál.


33hetes

2009. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!