Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindjárt megjön érzés normális...

Mindjárt megjön érzés normális 33 hetesen?

Figyelt kérdés
Az elején volt ilyen, akkor tudom hogy normális, de az is az hogy most megint visszatért?
2012. nov. 8. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen :) Gyakorol a méhed.Azaz jósolgat :)

Nyugi nem lesz semmi baj,ha nagyon jósolgat vegyél be magne B6-ot Ezt az orvosok mindig ajánlják,nekem 3*2 kellett szednem egy nap

2012. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pihenni kéne sokat, mert ez nemtúl jó ebben az időszakban, meg hívd fel a dokida!Szedsz magnéziumot?
2012. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dettó így voltam én is, kb. ekkortól kezdődött és a végéig meg is maradt.

A dokinak érdemes megemlíteni, de nálam nem okozott gondot, a babámat végighordtam és nem is nyíltam idő előtt. Csak kellemetlen volt.

2012. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is voltak mar josloim olyankor es meg mindig egyben vagyok 40+4 hetesen :S
2012. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

szedek magnéziumot, bár nem sokat, lehet akkor többet kéne... kedden megyek a dokimhoz akkor mindenképp megemlítem neki

2012. nov. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!