Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 36. héten az...

Normális a 36. héten az állandó fáradtság érzés?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak aludnék, feküdnék. 3. hete vagyok itthon szabin, előtte végig meloztam. Amióta itthon vagyok egyre fáradtabbnak érzem magam. Az első héten tök jól voltam, mindet elrendeztem a babaszobában és lakásban is nagytakarítás volt, de csak lassított tempóban nem 1 nap alatt végeztem vele, hanem szépen lassan. Nem hajtottam túl magam itthon, de még is olyan fáradtnak érzem magam. Mitől lehet? Vagy ez normális a terhesség vége felé? 36 hkm
2012. okt. 29. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érzi a szervezeted, hogy most már nem kell annyira helytállni, mint a munkahelyen. Vagy felfoghatjuk a szülés utáni időszak tréningjének. :-))

Viccen kívül: szerintem normális.

2012. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Bár én itthon vagyok az eleje óta táppénzen.

A 36.héten szinte egész nap csak feküdtem, és szenvedtem a fáradságtól. Hogy mitől? Nem tudom. Azóta jobb a helyzet.

39+2 hkm

2012. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt teljesen normális, másrészt a szervezeted pontosan tudja, mire van szüksége, végig melóztál, most pihenj és készülj a melós éjszakákra... :)

Én a 2. trimeszterben voltam ilyen fáradt állandóan, bárhol és bármikor képes lettem volna elaludni...

Mikor szülsz?

35+3 hkm

2012. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, hogy normális... csak lassan kicsit ijesztő, hogy át tudnám aludni a napot és nem csinálok semmit. Még 3-4 hét van vissza, szerdán megyek uh-ra és utána kezdődik a heti egyszeri nst és heti egyszeri uh és heti egyszer védőnőhöz is kell mennem. Legalább nem lesz időm aludni :)
2012. okt. 29. 16:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak kimaradt, hogy nagyon köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!