Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek a homeos bogyókban?...

Hisztek a homeos bogyókban? Nem árt az a babának? Gondolok itt a terhesség végén és a szülés közbeni szedni valókra.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem pár héttel a szülés előtt és a szülés alatt is. Szörnyű nehéz szülésem volt, nem hogy gyorsabban tágultam volna, de lelassultak a fájások. 24 óra kínlódás után oxitocint kaptam. Többet nem fogom beszedni, ha szülök az tuti. És a gyerekemnek sem adok homeós bogyót. Nekem nem használt, sőt ártott.
2009. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szedtem a homeos bogyókat,ittam a málnalevél teát a 36-ik héttől.Inditani kellett 40+4 naposan.1cm-re voltam akkkro nyitva.Szülés közben is szedtem a bogyókat,7,5óra alatt tágultam 5cm-re,nem voltak nagy fájásaim,vagy jól viselem,vagy csak nem emlékszem,nemtudom.A következő 2órában erősödtek a fájások,akkor már eléggé kitágultam,már nem lett volna messze hogy megszüljem,csak meg kellett császározni a magzati szivhang miatt,ugyhogy nemtudom...
2009. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek bennük. Szedtem multivitamint, áfonyást, az jó volt, nem voltam beteg, de azt nem panaszra szedtem, hanem csak immunerősítőnek. A növényekben hiszek, az biztos jó. De pl kérdeztem itt, hogy kismamaként mit szedhetek a nagyon erős fejfájásra (migrén) és ajánlották ezeket a homeos bogyókat, csak nevettem hogy ezeknek még nem volt migrénje.

Szerintem nem hatnak, csak olyan placebo hatásúak. Nem fogok szülés közben ilyeneket szedni. Fájdalom csillapítót fogok kérni, ha szükségét érzem majd.

2009. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!