Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 4D-s ultrahangon....

Ma voltam 4D-s ultrahangon. Szerintetek elmondanák, ha ez a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam Gyöngyösön 4d-s uh-on és egyszer voltam már 20 hetesen is. Most 31+5napos vagyok. Semmi komolyabb rendellenességet nem mondtak(minimális vesetágulat, fiúknál előfordul). De a homlokánál, a kis orra felet olyan, mintha lenne egy kis dudor. (talán zsírmirigy?) Ahogy jobban oda figyeltem a 20 hetesen is ott van, csak kisebb. Eddig 2en nézték meg a dvd-t és ők azt mondták, hogy szerintük a lepényem ér oda. A pici csak a profilját mutatta, szemből és egyik oldaláról nem láttam.

Nos a konkrét kérdésem az lenne, hogy elmondaná-e az asszisztensnő, vagy csak nem vehette észre, vagy ez már az én kényszerképzetem? Lehet fel is szívódna, azért nem szólt róla? Egyszerűen próbálom kiverni a fejemből, hogy én látom azt a dudort, de nem megy. Segítsetek légyszi! Akinek bármi ilyesmi volt elmondták, látták, vagy csak szülés után derült ki? Vagy bárhol lenne rajta valami dudor vagy kinövés elmondanák? Ezek felszívódnak?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Kellemes babavárást!


2009. aug. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmondta volna ha rendellenesség van.Nyugodj meg. Ja és grat. a babához.
2009. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szája szegletében lehetett ilyet látni.Aztán addig élesítgette a képet a doki,amíg kiderült,h árnyék...szval NYUGI,és boldog babavárást(természetesen dudor nélkül született a kisfiam)
2009. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is biztos, hogy árnyék!!

Minden ilyet észrevesznek, és azonnal szólnak, ha valami rendellenesség.

Ők szakemberek, mi nem értünk hozzá. Amit te ugyanolyan dudornak látsz, az a valóságban csak egy árnyék, vagy kis folt. Nem szabad ilyen dolgokon idegeskedni.

Ha nem alszod ki holnapra battyogj el az orvoshoz, aki majd szépen kinevet, te meg megnyugszol. :)

2009. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam.:) Aludtam is rá egyet, úgyhogy azt hiszem minden ok lesz!

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. aug. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!