Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha éjszaka zsibbad...

Normális, ha éjszaka zsibbad mindkét kezem? És ugy bevannak dagadva az ujjaim hogy nem tudom ökölbe szoritani? Normális? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Plussz még éjszaka mostanában hányingerre is ébredek,és rengeteg savra.
2008. máj. 23. 11:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 36 hetes vagyok és ugyanígy érzem magamat.Annyira rossz.Nekem a csontjaim is fájnak iszonyatossan.Neked?

Megoldást nem tudok rá mert sajnos a várandosság ezzel jár.:)

2008. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Együtt érzek veled(3 gyermekem van),én is átéltem ezeket. Nekem sokat segített, hogy jó puha párnákon aludtam,szinte félig ülve. A kézdagadás is normális bizonyos szintig-de azért ha nagyon ödémásodsz, inkább mutasd meg magad az orvosodnak! Vigasztalásképp: szülés után nekem szinte azonnal elmúlt a zsibbadásos fájdalom! Nekem még az orrom is mindig bedugult(megfázás nélkül) és azt is mintha elvágták volna! kitartás, nemsokára túl leszel rajta!!! :-)
2008. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. nekem is volt a terhességem alatt,de aztán mintha elvágták volna. Kitartás :) és jó babázást!
2008. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.sajnos nem csak te éled át ezeket.én még csak 28 hetes vagyok.de már legalább egy honapja folyamatosan zsibbadnak a kezeim,eleinte csak éjszaka ami fájdalommal is járt,mostmár nappal is.és most beis van dagadva a kezem és lábom is.szerencsére te nemsoká megszabadulsz ezektöl a kinoktol,én még sokáig szenvedek ezektöl.kitartás.
2008. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!