Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen megoldást találhatnék...

Milyen megoldást találhatnék kézfej, ujjak, lábujjak, talpak dagadására, zsibbadására? Szinte nem tudom ökölbe szorítani a kezemet és nagyon fájnak az ujjaim.33 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is iszonyatosan vizesedek. Ami nálam bevált az a Schüssler-só: Natrium Sulfuricum D6 Ez egy homeopátiás "vízhajtó". Terhesség alatt is nyugodtan szedhető.

[link]

Ettől nekem 1-2 napon belül enyhül a duzzanat és az állandó zsibbadás.

Amivel még most próbálkozok az a dinnye. Együtt a kettő úgy tűnik használ. El nem mulasztotta, de sokkal-sokkal elviselhetőbbé teszi a napomat. Ma pl. már a bokacsontomat is ki tudtam tapintani :D

38 hetes kismami

2009. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34-35 hetes vagyok, nekem is ugyanazok a tüneteim, mint neked (puffadtak a kezeim, ujjaim; a bokám is egy tömb, nehezen megy a járás)

Szerintem részben a meleg idő (volt) az oka mindennek.

A dokim MgCa tablettát írt fel, amit a patikában kevernek össze, mert már a Magne B6 sem segített, , napi 3x2 szemet kell bevennem.

Igyál sok folyadékot, pár napja én is ráálltam a dinnyére :-), de ki tudja van e jelentősége az időjárásnak, most hogy lehűlt az idő, már van formája a bokámnak (ma éjjel egész jól aludtam).

Kitartást Neked!

2009. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen igazi megoldás, a szülés ;) bocs, de anno én is kipróbáltam mindent, már a 30.héttől őrülten vizesedtem, de tartós megkönnyebbülést télleg csak a szülés hozott :) viszont az rögtön! szóval kitartás és próbálgasd a tippeket (egy-két csésze csalán tea, sch-só, magnézium, sómentes diéta...) m.
2009. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 40 hetes kismama vagyok, a 36. héten nagyon vizesedtem. a lábam 3-szorosa volt a megszokottnak. Elkezdett érni az eper, és folyamatosan azt tömtem magamba, szoptatás alatt úgysem lehet. És teljesen elmúlt. Semmi vizesedés. Olyanok a lábaim és az ujjaim, mint kismamaság előtt. Valaki az almanapra esküdött, az nekem nem jött be és még szenvedtem is, mert mást nem nagyon lehet enni aznap. Próbáld ki, nekem nagyon bejött.
2009. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon közönöm a válaszokat!!! Valamelyik biztosan beválik :)
2009. máj. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!