Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzen lévő kismamák...

Táppénzen lévő kismamák vehetnek fel kölcsönt? Kitöltik ilyenkor a kereseti igazolást?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam,de még kezes se lehettem másnak.
2008. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem lévő írta. Egy bank se fogajda el őket se adósnak, se adóstársnak, se kezesnek..Maximum ezek az áruhitelek lehetségesek, de lehet hogy még azok sem.
2008. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, állományban vagy. Kitöltik neked a munkáltatóit, amin ugye nincs rajta, hogy Te tp-en vagy. Én most vveszek fel 1,5 millát, illetve Anyukámnak voltam adóstársa 1 hónapja, és már 5 hónapja tp-en vagyok.
2008. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is vettem fel,vagyis minden további nélkül kitöltötték a munkáltatóit.Sok szerencsét
2008. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én hitelügyintézőként dolgoztam. Az előttem szólóknak nagy szerencséjük volt, hogy kaptak hitelt, mivel kismamáknak nem szoktak hitelezni! Bár megjegyzem ügyintéző függő! Ugye ott a jutalék... és hát biztos csak lenyelt egy focilabdát a hiteligénylő :) Szóval ha a munkáltatód kitölti az igazolást, és az ügyintéző "nem veszi észre", hogy terhes vagy, akkor lehetséges, hogy sikerül kölcsönt felvenni.

Megjegyzem nálam nem sikerült volna...

Egyébként egy próbát megér, bár nem tudom milyen célra kell a kölcsön. Egy áruhitelnél biztosan könnyebben megy!

Sok sikert! :)

2008. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!