Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kell megjönnie csak 1 hét...

Nem kell megjönnie csak 1 hét múlva, nem bírtam tovább csináltam egy tesztet ami haloványan de megjelent a második csík. Elkezdett szúrni a hasam és barnás folyásom van. Reggel csinálok mégegyet de félek nehogy vetélés legyen. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd meg az 1 hetet mikor megkellene jönnie és akkor csinálj tesztet, ha az is pozítív, akkor bizony baba. Ne gondolj a vetélésre, nem lesz baj! Pihenj sokat!És nagyon szurkolok!
2008. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík azt mondják az okosok! Ne aggódj, ne idegeskedj ha ott a pici csak áthat neki. Szerintem is várd ki az az egy hetet, tesztelj megint és utána mehet a doki! Csak pénztárca-tanács: ha minden rendben, nincs semmi panaszod, akkor a 7-8hét előtt ne menj dokihoz, mert csak visszahívnak, addig nem látszik csak a petezsák az uh-on, a 8.héttől viszont a szivdobbanásai is! Te viszont kétszer fizetsz...
2008. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
teszt nevét esetleg megkérdezhetem?
2008. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz megint halvány csík...De teljes olyan érzésem van mintha mindjárt meg akarna jönni.Gabriellel csináltam az elsőt és most is azzal teszteltem!
2008. máj. 23. 07:28
 5/10 A kérdező kommentje:
De viszont kiszámoltam még csak 3 hetes lennék ha az a csík igaziból csííík!Tudom korai még de én nem bírtam tovább várni majd hétfőn reggel is megcsinálom,mert ha akkor os azt mutatja nem megyek egy kemény quad túrára a hegyekbe...
2008. máj. 23. 07:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak halványan mutatta a csík, ha megjelenik egyáltalán, akár halványan is, akkor ott a baba! 3 hetesen még nincs annyi B-Hcg a vizeletben, ne is várd most, hogy erősebb egyen. Én 4-5 hetesen teszteltem először, nekem is elég halovány volt, szinte alig látszott. Most 14 hetes terhes vagyok. Úgyhogy gratulálok, és NYUGI!
2008. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy,Én is gratulálni szeretnék neked!!!
2008. máj. 23. 08:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is bébi lesz, GRATULA! Én a nem várt mensi napján teszteltem, nekem is nagyon halvány volt még és Gabriellel, és most 6+4 napos boldog kismami vagyok! Ne izgulj, minden rendben van!!!


Sok boldogságot!!!

2008. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nekem az agáz,hogy barnás jön belőlem,nektek is volt ilyen vagy ez normális?
2008. máj. 23. 09:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a barna nem a legjobb, én inkább elmennék dokihoz, hátha adna utrogestant vagy hasonlót. Pihenj sokat, ne emelj, nuku forró fürdő. És szerintem még a sexet is hagyd ki amig a doki lát. Drukkolunk Nektek!
2008. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!