Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kenjem? Kb. Egy hete...

Mivel kenjem? Kb. Egy hete jelentkezett először: erőteljes, sűrű, sárga színű folyásom van. Hiába használok tisztasági betétet, mert nem szívja fel. Már annyira kicsípte alul, hogy pisilni is alig merek menni. Mit csinájak? Normális az ilyen folyás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász vesz le kenetet és ha komoly baj van ő küldi el tenyésztére.amúgy sztem annyi rutinnal kell rendelkezzen egy nődoki,hogy megállapítsa mi a gond.Ezek a gyógyik meg már kombináltak tehát nem csak egyfajta dologra jók.Arra figyelj azért ,hogy olyan tisztasági betétet használj ami légáteresztős,mert ha fóliás az alja attól is begombásodhatsz!És ez nem vicc.terhességem előtt évekkel én már jártam így,most a terhesség alatt kell sajna használnom ilyet és először én is olyat vettem ami kevésbé ázik át(libress)de kijött nekem is nerég,akkor váltottam a dm-esre,és ez nagyon jó.Igaz Candibene gyógyszert kaptam,de 4nap alatt rendbejött.Betétváltással együtt.Szval mindenképpen nődoki!!!Bőrgyógyászaton elhajtanak ilyennel!
2008. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem jutsz el dokihoz, a Pevarli G kúp nagyon jó, recept nélkül lehet kapni, és kismamák is "szedhetik". Nekem sokszor volt az első 4 hónapban, viszkettem is meg égett is egy kicsit, és a dokim mondta hogy próbáljam ki.
2008. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2008. máj. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!