Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan egy órája görcsöl a...

Lassan egy órája görcsöl a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok. Olyan mintha meg akarna jönni, vagy már meg is jött volna mármint a görcsölést illetően. Egyhuzamba fáj, tehát nem fájások. Anno mikor mensiztem ilyenkor már rég apranaxot ettem. Mit tegyek? Ez már a szűlés lesz? Csaknem... igaz? Még addig fölöslegesnek tartom a kórházat amíg a magzatvíz ott van, nem??? Vagy mit csináljak? Tanácstalan vagyok, de nem akarom riogatni a családot, a doki a telefonszámát meg nem adta meg... Kérlek írjatok gyorsan...mi csináljak??? Vagy ne ijjedjek meg ez természetes??? Első babás vagyok...
2008. máj. 22. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én még csak 22 hetes vagyok, de tutira felhívnék egy nőgyógyászati klinikát vagy valamit. Inkább, minthogy baj legyen, vagy feleslegesen idegeskedj. Azt hiszem, hogy a Baross utcai klinikán mindig van ügyelet, már ha Pesti vagy. Sok sikert!
2008. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kórház. Inkább nézzenek meg feleslegesen. De nekem is igy kezdődött,hogy szinte egybefolyt a fájás,ami olyan mint amikor mensi alatt görcsöl az ember. Bár nekem elkezdett folyni a magzatvíz is. De van akinél csak fájás van.
2008. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a kórház 30 kmre van. Elvileg holnap megyünk Nstre reggel. Jó lenne addig kihúzni. Most lehet rendbe szedem magam addig is elterelődik a figyelmem, és meglátom mi lesz aztán, mert én is azt gondolom, hogy ez nem teljesen normális. Vagy ha igen akkor elég durva jósló dolog ez....
2008. máj. 22. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor legalább hívd fel őket. Mert ha nem szűnik,akkor mindenféleképpen a kórház kellene. Milyen időközönként fáj a hasad? Egyfolytában,vagy időközönként?
2008. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ülj bele egy kád meleg vízbe és próbálj lazítani. Ha jóslófájás, akkor el fog tőle múlni. Ha nem az, akkor muszáj lesz bemenni a kórházba. Ne pánikolj, egy 36 hetes baba már érett arra, hogy megszülessen. Minden jót neked, gondolok rád!
2008. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se kísérletezz,mindenképpen nézesd meg magadat,nem tudom tegnap óta javult e a helyzet,de vagyél be magnéziumot még.nem lesz semmi baja a kicsinek,ha nem múlik akkor tuti fájások voltak.Meleg víz az beindíthatja a szülést és neked még nem lenne rossz bennt tartani,bár már ilyenkor érett a baba a születésre.Sok sikert és gyors szülést ha mégis az lenne:)33hetes kismama
2008. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!