Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látható a terhesség...

Mikortól látható a terhesség hüvelyi UH-val?

Figyelt kérdés
4hetesen 2+ tesszttel a dokim nem látott semmitt.Visszarendelt egy későbbi időpontra.
2008. máj. 22. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Engem 8hetesen vizsgált meg a doki és akkora már volt szívhang is:)boldog babavárást!
2008. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát nekem hasi u.h.-gal állapítottak meg 4hetes terhességet.ez lehet gép függő.

de ne aggódj!

2008. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6hetesen+2 naposan voltam először dokinál, ott a hüvelyi UH-al bizony már a kis szíve is vert :-) csak későn mondta a doki, hogy azt igyekezett megmutatni -- én meg első terhesség lévén csak remélni mertem, hogy már az. Általában a 6-8 hét között szinte biztos, hogy minden látszódik már.

Boldog babavárást!

8 hetes kismami

2008. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetes+5 napos voltam, amikor a hüvelyi UH volt, és szívhangja is volt a babámnak. A következő UH-on már biztosan látni fogja a dokid!
2008. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En 5 hetesen voltam a dokimnal eloszor.Hasi uh-val latszott a 6,5mm petezsak es benne 1 pici potty!Most vagyunk 11 hetesek!

Csak nyugi!ha a teszt pozitiv tuti terhes vagy!1-2 het es mar latszani fog rendesen es szivhangja is lesz!

Boldog baba varasT!

2008. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!