Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes + 1 napos terhes...

8 hetes + 1 napos terhes vagyok. Ma reggel izomlázszerű "fájdalmat" éreztem a lábszáramban, ami azóta sem múlt el. Ez már lehet a terhesség alatt sokaknál bekövetkező lábszárgörcs? Akkor szedjem a MagneB6-ot?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak neha ilyen tuneteim,de akkor nagyon faj!Dokihoz holnap kell vissza mennem,majd meg emlitem neki.

Nekem mikor fajni szokott megprobalom pihetetni,vagy a ferjemmel megmasziroztatom...en nem szivesen szedek gyogyszert,eddig sem voltam az a tipus aki egybol a bogyo utan nyult ha fajt a feje....

Emlitsd meg a dokinak,o majd eldonti h erdemes e szedned vagy feleselges.

Minden esetre ha van lehetoseged pihenj sokat!

En most vagyok 11 hetes :o)

2008. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Én sem szedem, ha nem muszáj, csak sok kismama van a környezetemben és sokan mondják, hogy szedik. De ha lehet, én is szívesen maradok a masszírnál :-)
2008. máj. 22. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a calcium hiánynál lép ez fel.nekem is olyan feszültség van egy ideje esténként a lábaimba,de mióta megemeltem a calcium adagot enyhült.Mondjuk én 33hetes vagyok.Sztem nem a magnéziummal van kapcsolatban és ha most azzal lenne a gond mi lesz később.?Végtelenségig nem emelheted amagnéziumot sem majd..
2008. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben vennék magne b6-ot.ez nem olyan gyógyszer ami árthat a babának hanem ami mindkettőtök hasznára válik ugyanis ez vizben oldodó vitamin ami felesleges a szervezetnek vizelettel kiürül.első babánál nem szedtem, nagyon sokat görcsölt is a lábam, most szedem a béres napi 1-et és kutya bajom úgyhogy én ajánlom.
2008. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!