Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 18 hetes genetikai...

Ma voltam 18 hetes genetikai UH-n. A doki 2 perc alatt megnézett, csak annyit mondott, hogy minden rendben van. Nem kellett volna tovább néznie?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy mindenféle dolokat kell még nézzen és ő pikkpakk letudta....
2008. máj. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én három hete voltam de bent voltam vagy negyed órát mindent megnézett a dokim de ki tudja ezt hol mennyi ideig nézik ne izgulj ha azt mondta minden ok akkor biztos ugy is van 21 hetes kismama
2008. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen.Engem is annak idején 3 perc alatt "megvizsgált" és meg is mondta hogy sajnálja de nincs több ideje.Épp emiatt mi elmentünk utána 4D-s ultrahangra a magunk megnyugtatására.Ha teheted te is menj el 4D-re.
2008. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek 4Dre, biztos ami fux. Ott legalább tutira megvizsgálnak, bár egy vagyonba kerül...
2008. máj. 22. 12:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. máj. 22. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nekem a 18.hetes vizsga´lat kb.20 percig tartott.
2008. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még csak most fogok menni 12 hetes UH-ra, de az biztos, hogy ha nekem mondaná a doki, hogy nincs ideje rendesen megvizsgálni, akkor megmondanám, hogy sajna az engem nem érdekel. Mi van, ha van valami baj és nem veszi észre, mert nincs ideje megnézni? Ez nem idő kérdése. Mondjon akkor olyan időpontot, amikor rá fog érni. Bár nekem nagyon rendes dokim van és eddig is mindent megmutogatott szépen. Nyugodtan szóljatok ilyenkor neki, hogy te ragaszkodsz a rendes vizsgálathoz, mert nem neki lesz abból baja, ha nem lát meg valamit.
2008. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 12 hetes UH-n ngem is töviről hegyire vizsgáltak. Majd most a 18 hetin más doki volt, TBre mentem és ez a doki ba..ott rám. 5 perc volt, vagy annyi se. Bár mondta, hogy mindent rendben talált, de azé mégis, sokkal megnyugtatóbb ha mindezt egy 20 perces vizsgálat után mondja! szomorú, hogy a TB-nél néha-hangsúlyozom néha-enyire le se szarják az embert, és kénytelen agyok fizetni ha meg akarok nyugodni!
2008. máj. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!