Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki télen nagy pocakos milyen...

Aki télen nagy pocakos milyen kabátot tud hordani?

Figyelt kérdés
Akár mekkora kabátot próbálok egyik sem jó pocaknál viszont az ujja és a válla nagyon nagy.20 hetes vagyok ikrekkel tehát a java még hátra van mint pocak méretben mint a télben.
2012. okt. 30. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az A vonalú kabátok a legjobbak.
2012. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még én sem tudom milyet vegyek...mert a régiek nem jönnek rám.

A kismama kabátok nagyon drágák és rondák :)

2012. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hmm :) szerintem én lenézek a turiba, hátha találok valami jó kabit. én 22 hetes vagyok, de a tavalyi kabátom már nem jó sajnos. viszont van egy szövetkabátom, ami még pár hétig hordható, viszont abban fázok, ha hidegebb van.
2012. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még nem voltam ilyen helyzetben, de réteges öltözködés és egy vastag poncsó nem lehet segítség ilyen esetben? Ilyesmire gondolok pl:


[link]


Esetleg anyagból magunk megvarrni otthon?

2012. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legvastagabb poncsó anyaga is kb. olyan, mint egy szövetkabáté. -15 fokban egy kismamának normális kabát kell, ami leér a fenék alá, az ujjainál és a nyakánál rendesen zár, h ne engedje be a hideget. És akkor még nem említettem a kapucnit, a vízhatlanságot, meg hogy ne legyen 10 kilós. Nekem itt kezdődik a kabát, de mindig van valaki, aki a poncsókkal jön. A poncsó átmeneti ruhadarab: őszre és tavaszra való.
2012. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem nyáron volt nagy pocim, egy kismamát rendszeresen láttam télen. Szóval ő egy steppelt vízlepergetős kabátot hordott, amit egy övvel has fölött/mell alatt lehetett "elkötni", elöl zipzáros és látszott rajta, hogy kicsit nyúlós az anyaga, mert olyan testhez álló volt. :))
2012. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan kabátot vettem, ami szövet volt, mell alatt szabott, onnét bővült. Gombos volt végig!

M-es mérettel kezdtem a terhességet, xl-és kabátot vettem, de a gombokkal tudtam játszani, az elején beljebb varrtam, majd ahogy nőtt a hasam, egyre kiljebb.

A végére a karom a hátam is bele hízott, mert nem csak hasra hízik az ember!!!

2012. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem óriási szerencsém van. Egyik évben anyunak vettünk egy, a méreténél nagyobb A vonalú, elegánsabb kabátot. Még másfél hónapom van, ebben kihúzom. Kissé hülyén néz ki a szintén anyutól kölcsönkapott sötétkék sportcipővel, de sajnos örülök, hogy egyáltalán van cipő, ami a lábamra jön.
2012. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg budapesti vagy az ázsia centerben láttam kismama kabátot. nekem szerencsém volt ,mert anyum kabátja jó volt rám.Januárban szültem,de egész télen tudtam hordani. bár én nem ikreket vártam. Gratulálok a babákhoz! :) :)
2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!