Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mini pocakos kismamák hányadik...

Mini pocakos kismamák hányadik hónaptól látszott a pocitok?

Figyelt kérdés
én 22hetes vagyok de szinte lapos a hasam :/ szerintem leszek 7hónapos mire meglátszik majd valami nektek hogy volt?
2012. aug. 26. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy a 24-25.héttől kezdett látszani a pocim, bár akkor is csak az vette igazán észre, aki tudta, hogy babát várok. Sok múlik azon, hogy milyen ruha van rajtam, így 30 hetesen már azért annak is feltűnik, aki nem tudja.
2012. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3. babámat várom, kb. a 28. héttől kezdték finoman kérdezgetni ismerősök, hogy baba lesz? :) Sosem volt nagy hasam, a legnagyobbal feltettem egy képet, mindenki 20 hetes környékén tippelt, pedig 38 hetes voltam. Kisebbik fiammal dettó, mégis 4,5 kiló volt és 60 cm.

most 30 hetes vagyok, olyan kismamaformát öltöttem mostanra. :)

2012. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 25. héttől kezdett látszódni. Onnantól viszont rengeteget nőtt, hirtelen.
2012. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25. hétig a rendes nadrágjaimat hordtam, a végefelé pedig egy bababoltban vásárolgattunk és az eladó megkérdezte, hogy hol hagytuk a kicsit. Az utolsó hónapban viszont nagyon sokat nőtt. A pici fiam 3300 grammal és 47 cm-vel született.
2012. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!