Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az bajt jelent, hogy megszünt...

Az bajt jelent, hogy megszünt a mellfeszülésem?

Figyelt kérdés
Ma vagyok elvileg 6 hetes. Mikor megtuttam, hogy terhes vagyok 1-2 napig nagyon feszült a mellem, nagyobbnak is éreztem. Ez az érzés fokozatosan elmúlott néhány nap alatt, már csak egy kicsit érzékeny , ha hozzáérek. Már csak aluszékony vagyok, meg görcsöl a hasam. Ez bajt jelent, vagy nem mindig feszűl olyan erőteljesen? Félek, hogy már nincs ott a babám, ráadásul az este óta sokkal jobban görcsölök és fúrcsa fájdalmat érzek a hasam alján. Nagyon félek.A válaszokat előre is köszi.
2008. máj. 22. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Remélhetőleg minden rendben van veled. A fájdalom, amit érzel, lehet ilyen hasszurkálás-féle, az teljesen normális. Ha erősen görcsölsz, akkor viszont érdemes lenne felkeresni a dokidat, hogy minden rendben van-e.

A mellfeszülés az egész terhesség alatt hol jobb, hol rosszabb lesz, legalábbis nálam így volt.

Szerintem a saját megnyugtatásod érdekében is érdemes felkeresni a dokit.

Szorítok, hogy minden rendben legyen!

2008. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, en is felkeltem egy ejszakka, hogy egyalltalan nem fat es nem feszult a mellem. Mar futni akartam a surgossegre, hogy elment a terhessegem, aztan egy par nap mulva megint elkezdett fajni. Nem mindig faj, es feszul. Csak a nagy gorcsoktol es a verzestol kell felni.

Boldog babavarast! :)

21 hetes kismami

2008. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hetes terhes vagyok és ma reggel én is arra ébredtem, hogy szinte egyáltalán nem fájnak a melleim! Legalábbis a tegnapihoz képest nem, mert akkor szinte alig birtam elviselni a melltartót, annyira feszültek. Ma épphogycsak érzékeny egy kicsit.... Épp ezért én is fel akartam tenni itt ezt a kérdést!

A hasam alja egy kicsit nekem is görcsölget, de csak ilyen mensi szerűen, azt mondják ez normális!

Ha gondolod írj privit, kölcsönösen vígasztalhatnánk egymást! :)

2008. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell aggódnod, tényleg csak akkor, ha vérzel is mellé. Nekem 4-5 hetesen úgy feszültek a melleim, hogy ordítottam, ha valami hozzáért. Azóta semmi egy kis bimbóérzékenységen kívül, most vagyok 9 hetes. A babának semmi baja, mert azóta már voltunk ultrahangon is, és boldogan dobogtatja a kis szívét:)

Szóval nyugi. De ha mégis aggódsz, nézz el a dokihoz!

2008. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!