Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt a mellfeszülésem baj...

Elmúlt a mellfeszülésem baj lehet?

Figyelt kérdés
7hetes és 3napos vagyok és mára elmúlt a mellfeszülésem félek,hogy baj van túl vagyok 2vetélésen.Volt valaki így?
2011. júl. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt már rég, nem is tartott sokáig. A babám jól van! Szerintem ne aggódj! 13hkm
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez még semmit nem jelent! nekem csak 5.6.héten feszült,aztán meg a terhesség vége fele!

ugyhogy nyugi.akinek pl: hányingere van,annak sincsen mindig mindennap

2011. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem is feszült, csak a mellbimbóm változott meg.
2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok. Ma nekem is teljesen elmúlt. Löttyettek lettek a cicik, nem feszült, nem fájt.

Este voltam dokinál, a baba jól van. :)

Ez nem jelent semmit! Ne stresszelj! Ha mégis, szedj magnéziumot!! Az segít!

2011. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elmúlt a mellfeszülés, csak akkor fáj, ha hasra fekszem, amúgy nem is érzem már.

És igaza van az egyik válaszolónak, én is émelygős vagyok az sincs állandóan és nem is hányok pl. minden nap.


A HCG szinted amúgy a 9-10. héten a legmagasabb, a 7-10. hét között novekszik, majd elkezd csökkenni. Szóval lehet neked majd még csak ezek után durvulnak be a tüneteid.


8hkm

2011. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!