Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és...

9 hetes terhes vagyok és mindig öklendezés jön rám. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ezt az öklendezést úgy kell elképzelni,hogy olyan érzésmindha köhögnék,de átváltozna öklendezésé ami majdnem hányás lenne.Ha rossz szagot érzek akkor is elöjön,de valamikor csak úgy is.Miért lehet velem ez?
2008. máj. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális reakció evvel jár!!!Csak te nem hánysz hanem öklendezel!!!Velem is így volt!!!Majd elmúlik ne izgulj!!!Boldog babavárást!!!
2008. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a terhesség természetes velejárója. Ha hányás lesz belőle, azon se lepődj meg :-)

Boldog babavárást

2008. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Detto. Ránézek a testápolómra, és úgy elkezdek öklendezni, hogy még a könnyem is folyik... :-)

8 hetes kismami

2008. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma vagyok 9 hetes, nem hányok és hányingerem is naponta kb. 10 percen át van. De tegnap reggel ránéztem a mézes kenyérre, öklendeztem egy nagyot, aztán jóízűen megettem. Ma este kényelmesen feküdtem az ágyban, öklendeztem egy akkorát, hogy szegény férjem megijedt, ágyneműt kell cserélni:) és fél perc múlva semmi bajom nem volt:D

Szóval nem vagy egyedül, ha hányás nélkül megúszod, nagyon jól jártál.

2008. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is végighánytam mindhárom gyerekemmel az első 3 hónapot, de csak az utolsóval öklendeztem hányás nélkül. Még most is öklendezem, ha pl. a kimosott ruhákat teregetem és érzem az "illatukat" pedig már 5 hónapja szültem. SZÖRNYŰŰŰ
2008. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!