Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhén megfáztam és terhes...

Enyhén megfáztam és terhes vagyok. Nem vészes de kicsit rossz a közérzetem. Ugye nem árthat a babának?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 14 hetes.

2012. okt. 28. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csillapíthatatlan 38 feletti lázad lenne, az veszélyes.

Minden más "csak" Neked rossz.


Jobbulást!

2012. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

De, köztudott hogy minden náthás nő azonnal elvetél, ezért nem látni decemberben terhes nőt, mert ősszel a náthaszezonban elvetélt mind.


Masszívabb betegségtől sem lesz baja a magzatnak, nemhogy egy enyhe takonykórtól.

2012. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

még viccelni is undorító ilyen ocsmány szöveggel...aki nem ért hozzá meg nem tudja mert nem volt még ilyen helyzetbe miért kell lenézni? szerencse h vannak ilyen marha okos és szellemes emberek akik ennyire segítőkészek...


Egyébként addig nincs gond amíg nem lázasodsz. Igyál sok teát, c vitamint szedj, és ha köhögnél ajánlom a STODAL homeopátiás köptetőt. Én is azt szedtem nagyon jó. Jobbulást!

21hkm

2012. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csak a tartós magas láz árthat. Ilyenkor az a legfontosabb, hogy ezt megelőzzük, és ami egy kis nehézséget okoz, az az hogy milyen gyógymódot alkalmazzunk. Én 7 hetes voltam amikor megfáztam, minden nap kamilla teás gőzölést csináltam 20 percig, és kamilla teát ittam, mézzel citrommal elég nagy mennyiségben. 3 napon belül kigyógyultam belőle. Persze a C vitamin is sokat segíthet. Szóval amíg nincs magas lázad, nem kell aggódni, nem árt a babának.


12 hkm

2012. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soksok meleg mézes tea, C-vitamin 2x500as, ha köhögsz Stodal, ha a torkod fáj Homogene9, sok fekvés!

Ha lázas lennél, akkor lehet bevenni Algopírint, de csak, ha magas lázad van és akkor menj is el dokihoz. Többet árthatsz vele, ha nem szedsz gyógyszert magas láznál.

De amíg nem vészes, ne egyél gyógyszert, csak homeopátiásat és soksoksoksok teát.

Jobbulást!

34 hetes kismami

2012. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 28. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!