Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várható szülés előtt mennyiv...

A várható szülés előtt mennyivel kezdjek el vasalni babarucikat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor jól esik. Csak zacskózd be utána, hogy nem porosodjon.

Én csak első babával vasaltam, másodikkal-harmadikkal már nem. Csak megrázogattam vizesen és úgy szárítottam meg.

2012. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne porosodjon*
2012. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

30 hetes vagyok. Pár hete - amikor még jobb idő volt - kimostam a javát, de azt mondták, hogy ne vasaljam még ki, mert attól sárgulnak a fehér ruhák. Behajtogattam a szekrénybe, nem porosodik.

Van még 2 hónapom a kiírtig, de nem akarok mindent az utolsó pillanatra hagyni, főleg úgy, hogy már vizesedek, és hiába pihenek sokat, már reggelre sem megy le a dagadás. Szerintetek nem sárgul be a ruha?

2012. okt. 27. 11:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy besárgul-e, mert én a 38. héten szoktam kimosni őket, de a vizesedéshez adok egy tippet, ami nekem a 3. terhességnél bejött, hátha...


A matracod láb részénél tegyél be a matrac alá egy összehajtogatott plédet, így éjjel, amíg alszol, magasabban van a lábad. Nekem ettől reggelre mindig egész elfogadhatóra visszaürült az amúgy estére már néha víziló méreteket öltött lábam.

Nappal hiába tettem fel, nem is volt időm fél óránál hosszabban, de az nem használt semmit, és ha éjjel vízszintesben volt, akkor reggelre ugyanolyan dagadt maradt mint este volt.

2012. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet :) Franciaágyunk van, így sajnos nem tudom megcsinálni, amit írtál. 2 paplant hajtok össze a lábamhoz, és úgy felpolcolva próbálok aludni, viszont reggelre mindig lerugdosom a földre. Napközben én is sokat teszek-veszek a lakásban, viszont mikor érzem, hogy a vádlim is fáj, dagadt, akkor lepihenek.... de én sem tudok egyhelyben lenni sokáig :)
2012. okt. 27. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem vasalok. Csak alkalmi ruhát.
2012. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg a lepedő alá tedd be a plédet.

Vagy vágass egy ék alakú szivacsot valami szivacsosnál és azt. 10 hétre még megéri.

2012. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, én most a napokban mindent kimosok-vasalok, és berakom a szekrénybe, ott nem fog porosodni. Második babánk, és én az elsőnél is vasaltam mindent, kb. 7 hónapos koráig, aztán már csak a bodykat.
2012. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én fiam a 39 hét elején született, de engem riogattak hogy koraszülött lesz stb igy elöre készitettem mindent. a babágy teljesen felszerelve letakarva már 7 honaposan megvolt, kis ruhákat mostam kb a 35 héten, és ki is vasltam öket, minden a helyén volt mire szülni mentem.., még egy frmar kantáros naci és egy kispulcsit is kitettem a szép kis fogasára 8ami akkor még nagy volt disznek) erre anyukám mondta hogy mindjárt az oviba meg? ej de rég volt, most már 27 honaposa fiam:)
2012. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!