Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bent volt veletek a párotok a...

Bent volt veletek a párotok a 12. heti uh-n? Kaptatok képet a babáról? Meddig tartott a vizsgálat és milyen volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.Csoda volt,szerintem ott fogta fel teljesen,hogy babánk lesz:)
2012. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bent volt, képet és az egész UH-ot megkaptuk CD-n. Kb. 25-30 perc volt. Maga a "mozi" egyszerűen szuper volt, mindent megmutatott a baba, amit kellett, nem bújt el, és már akkor mondta a doki, hogy lány (persze nem ígérte 100%-ra).
2012. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, bent volt. Folytak a könnyei. Akkor tudatosult benne igazán. :-)

Meg amikor hallottuk a pici szívhangját az csodálatos érzés volt.

Először hasi uh-ot csináltak, de azzal nem látta megfelelően a babát és emiatt hüvelyi uh lett belőle. Párom kicsit meg is ijedt hogy most mit csinál velem a doki :-)


Képet azt nem kaptunk róla, itt nálunk a kórházban nem szoknak adni.

Meddig tartott? Kb. 10-15 perc.

2012. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem volt bent, jobb is. (elötte 2 héttel bent volt, nagyon örült :) ) A 12. hetim szörnyű volt, sírva jöttem ki, bunkó volt az orvos, semmit nem mondott, a babát nem láthattam. Pécsről van szó, akkor döntöttem el hogy szó sem lehet arról hogy Pécsett szüljek. Jobb hogy nem jött el akkor a párom, szerintem beverte volna a doki képét... :D
2012. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bent!

Magánúton csináltattam, kb. 40 percig nézték. Képet, és DVD is kaptunk!

2012. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a párom nem tudott eljönni,mert dolgozott.Igen kaptam róla képet,mert megvettem 800 ft-ért.Jah és hogy meddig tartott?? Kb 5 percig,és akkor még lehet,hogy sokat is mondtam :( Ez Tiszaújváros :( Nem szarakodott a doki..gyorsan megnézte a méreteket,megnézte a szívhangot,és már készen is voltam :( Nem tökölődik,mert egyszerre 5 kismamát hívnak be,és a doki folyamatosan Uh-oz,és pergeti kifelé a kismamákat. :(
2012. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy közülünk csak nekem nézett össz-vissz 3 dolgot a babán??Nekünk csak a koponya haránt átmérőt, a tarkóredőt meg a combcsont hosszt nézte.Nem nézte meg pl azt,hogy a kezein meg a lábain megvannak-e az újacskái,nem nézte meg azt,hogy a koponya normálisan ki van-e fejlődve,nem nézte meg a beleit,a szívét,hogy megvannak-e a pitvarok-kamrák,stb..másnak sem nézték meg,vagy csak nekem?!
2012. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó,


a 12.héten a tarkóredő,az ép koponya,orrcsont,combcsont,5ujj, a legfontosabb.Dawn-kór miatt nézik.

A 21.hétén nézték (korábban 18.héten) a szív,agy,gyomor,húgyhólyag,vesék működését valamint az ép,zárt gerincoszlopot.

Ott is lemérték a combcsontot illetve az alkarcsont hosszát.

Legalábbis nekem így volt.(nagyjából)

2012. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is egyedul voltam tegnap. Kb 2-3 percig tartott a vizsgalat. Korhazi vizsgalat volt ez is. Nem mertek csak koponya atmerot, crl-t, es tarkoredonel csak annyi allt, hogy 3 mm-nel kisebb. De nem is hallottam, hogy a doki diktalta volna az nt-t :(.

A kicsit azert megmutattak, de kepet nem tudtak adni. Tobbre szamitottam en is. Most meg nem akartam babamozit csinaltatni, mert korainak tartottam, de ezek utan gondolkozok rajta. Nemcsak az erzelgosseg es a fotok miatt, de nem artana egy alaposabb vizsgalat.

2012. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
óóó,igen,bent volt, csodálatos volt! igaz eddig minden vizsgálaton bent volt, a tegnapi védőnői látogatást kivéve. szegénykém le is maradt az első szívhang hallgatásáról, nagyon szomorú volt! a 12. hetin meg teljesen el volt ájulva hogy az a kis izé mozog odabanet,rúg, mozgatja kezét,lábát,láttuk mind a két agyféltekét,megszámolhattuk mind az öt ujjacskáját. a kukiját is próbáltuk meglesni,de azt nem mutatta,úgyhogy lehet hogy mégis nuni az a kuki,majd 2 hét múlva kiderül. képet kértünk,ezer forint volt. magánrendelésre járok egy nagyon jó dokihoz,szuper uh gépe van, még azt is láttuk merre folyik a gyerek vére! úgy 20 perc lehetett,de lehet,hogy több,elég sokáig voltunk bent,mert megvizsgált, néztük az uh-t elég sokáig,aztán még beszélgettünk,mondta hogy kérdezzünk ami csak eszünkbe jut. 6000 egy rendelés,ezer a kép. alig várom a 20 heteset!
2012. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!