Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhessen a Balatonban...

Lehet terhessen a Balatonban úszni?

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta, hogy menjek úszni, én viszont nem szeretem a mesterséges vizeket(uszoda, strand...) 30 hetes vagyok
2008. máj. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Balaton természetes víz, szerintem nyugodtan mehetsz. A derékfájásra, de minden egyébre is teljesen egészséges az úszás.

A legjobbakat!

2008. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!! én tavaly volta a balatonnál és akkor voltam 7 hónapos terhes!! de őszintén szólva nem mertem be menni a vízbe!! így is mikor megszületett a babám fertőzést kapott!! de ha bementem volna a vízbe mégnagyobb bajt csináltam volna!! rossz volt nagyon de inkább a gyerek egészsége!! szerintem!!grat a babához!!
2008. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Strandokat felejtsd is el, úszodából olyat válassz amiben van babaúsztatás is, mert ott biztosan normálisan fertőtlenitenek. Vagy a wellnes vizek. Balaton igaz hogy természetes viz, de én kaptam már el onnan is fertőzést úgyhogy vigyázz vele. Doki nem mondta hova menj úszni? Inkább oda menj ahova ő ajánl, biztos tudja mit szabad. Én nem mernék a Balatonba se bemenni, csak kifejezetten speciális vizbe.
2008. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam terhesen strandon is, és a Balatonba is. Semmi baj nem lett. De ha félsz, hogy ártasz vele akkor ne menj. Jó egészséget!
2008. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!