Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetnék be migrénre?

Mit vehetnék be migrénre?

Figyelt kérdés

Nem bírom... 2 napja tart. Beszélni, mozdulni nem bírok! :((

8 hetes vagyok.


2008. máj. 21. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz. Ő meg tudja mondani mit szedhetsz. Addig sötétített szoba, sok pihi...tudod.

Magadtól inkább ne vegyél be semmit. Nehogy ártson a babának!

2008. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót nyugodtan bevehetsz pl.efferalgan!Jobbulást!
2008. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak az Algopyrint engedélyezte a dokim...

De migrénre bevált egy gyógynövény-olaj, amit bemasszíroztam a fejbőrbe, halánték, tarkó, ott vérbőséget okozott, nagyon jót tett! Asszem a Sunrider-nek van ilyen terméke.

2008. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megpróbálom! Nagyon fáj... létezni sem bírok...

2008. máj. 21. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukámnak van egy bevált receptje. Ő sem bír sajnos létezni ha migrénje van. Sötét szoba, teljesen vízszintesben feküdj a hátadon, de előtte vegyél be egy szem algopirynt fél csésze hideg,HIDEG cukor és minden nélküli kávéval. Utána fekvés, az volna a legjobb, ha meg tudnád oldani, a koromsötét szobát. Tényleg használ.
2008. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2008. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Sajna én is migrénes vagyok. Az első terhességemnél majd 2-3 hétig tartott, mire vége lett (kb a7-10 hétig). A dokim akkor azt mondta, hogy algópirint nyugodtan vehetak be és Efferalgam pezsitabit is, mert az kicsit gyorsabban hat. Ilyenkor, ha csak tehetem, elmegyek zuhanyozni, jó sokat, nekem a langyos víz segít. Próbáld ki, nekem bevált.Egyébként amikor migrénem volt, akkor fiam született. Amikor a terhesség alatt nem volt migrénem lányom lett. Most várjuk a 3. babát, volt migrénem és a dokim is megerősített, hogy kisfiunk lesz.

A legjobbakat!

2008. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kaves hozzaszolonak uzenem, h edesanyja remekul raerzett a gyogymodra :)

A koffein kitagitja az agyi ereket, ezaltal csokkenti a gorcsot.

Ezt felhasznalva talaltak ki a Quarelint, kifejezetten migrenre, amelynek a hatoanyaga Algpopiryn es koffein.

Terhessegben, migrenben beveheto belole egy szem.

Orvos engedelyezte es magyarazta el, es nekem tokeletesen be is valt.

2008. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még nem érkezett meg a válasz, addig nem bírtam a fájdalmat, és a Quarelin mellett dönötöttem.

10 perc alatt használt! :-) Köszi, és megnyugtattál!

2008. máj. 22. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Algopyrin, vagy egy új a Paramax. Utóbbit a védőnő ajánlotta. Nekem csak a Quarelin vált be anno, de terhesen és szoptatósan csak a fentieket szabad. Nem tökéletesek, de nagyon sokat enyhítenek.
2008. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!