Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+6 terhes vagyok. Hogyan...

36+6 terhes vagyok. Hogyan tudom eltüntetni ezt a kipirosodást?

Figyelt kérdés
Kissé csíkos lett a hasam, ami 2 napja rettenetesen viszket, pirosodik. Olyan, mintha össze-vissza szabtak volna egy pengével. Igyekszem nem vakarni, de éjjel, félálomban akaratlanul is vakarózom. Reggelre már teljesen bepirosodtak a csíkok. Olyanok, mintha véraláfutásosak lennének (maga a csík, viszketés nem érdekel, de borzasztóan néz ki)
2009. aug. 9. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megrepedt a bőr a hasadon mert nem tud egyenes arányban nyúlni a has nagyságával.Zsíros krémmel próbáld bekenni v. a direkt erre a célra szánt krémekkel,de eltűnni nem fog,esetleg a viszketést enyhíti.Szülés után elhalványulnak a csíkok és majd kifehérednek egy idő után,de eltünni nem fognak teljesen.
2009. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre sehogy nem tudod eltüntetni, mert majd a szülés után fog csak halványulni, de kell hozzá nem kevés idő.

Jelenleg zsíros testápolóval kezeld, valamennyire az is segít. Nekem legalábbis jó rá.

2009. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én babylove mamaolajat használok,szerintem nagyon jó.Már a 3-ik hónaptól kentem, vele a hasam és egyáltalán nem csikosodok,és nem is viszket a böröm.De lehet,hogy ez alkattól is függ.38hetes kismami
2009. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!