Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a babának attól baja ha...

Lehet a babának attól baja ha folyásom van? Hétfőn megyek nőgyógyászhoz.

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszájad, akkor nem lehet baja a bébinek, de jobb minél hamarabb kikezelni. Hány hetes vagy?
2008. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz el orvoshoz addig nyugodtan használhatsz canesten kúpot vagy krémmel is bekenheted magad.A babának semmi baja nem lesz!
2008. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nőnek van ilyenkor több folyása. Addig nincs baj amíg nem viszket és nem csíp.
2008. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz mindenképpen.lehet összeszedtél egy fertözést.nekem is volt fertözésem a terhesség vége felé kb a 32.hét körül,és nevetni fogsz,az orvosom azt mondta(svàjcban szültem és elég jok itt a dokik)hogy olyanrös fertözésem van (gomba volt),hogy ezzel nem csinälhatunk semmit mert erös tablettäval illetve hüvelykuppal kéne kezelni,amig beindithatja a szülést.ugyhogy a terhesség végét gombäval vittem végig,és a kezeléSt szülés utän lerendeztük.
2008. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Persze menj el dokihoz mihelyt tudsz. De addig is (nekem nagyon bevált) grapefruit mag kivonattal lehet kezelni. Kevés vizbe pár csepp grapefruitmag kivonatot cseppents és azzal öblítsd kívülről a hüvelyt. De csak kívülről! Irrigálásra is szokták használni, de azt terheseknél nem lehet. Nekem teljesen megszüntette a tüneteket. Vagy ha kádban szoktál fürödni abba sem árt csepegtetni.
2008. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket. 14 hetes kismama
2008. máj. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!