Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményszik a hasam vagy csak...

Keményszik a hasam vagy csak a pici nyomja ki magát? Néha nagyon feszül a hasam, és kemény. De nem olyan nagyon keményszik. Szóval teljesen nem tudom, hogy ez most haskeményedés vagy csak Ő csinál magának helyet

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy???nekem ha keményszik a hasam alja keményszik,de egy pillanat alatt görcsbe tud rándulni.Amúgy nekem is tud feszülni a hasam,majd meg fulladok,de sztem azért mert most már nagyon nő a baba.Én 32hetes vagyok és napjában többször feszül a hasam,meg a rekeszizmomat nyomja úgy,hogy alig kapok levegőt néha.Nekem volt,hogy napjában többször is keményedett a hasam alja.gyógyszert írt fel a dokim,mely lazítja a méh simaizmait.ez azért kell,hogy ne szülessen meg idő előtt a baba.
2008. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat kifelejtettem 25. hétben vagyok
2008. máj. 21. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor a baba nyomja ki magát az nem fájdalmas legalábbis nálam.Viszopnt, amikor keményedik a hasam akkor alig tudok lépni.Kb 100 m séta után indig bekeményedik pedig napi 500 mg maGNÉZIUM B6-OT SZEDEK, de most növésben avgyunk így a 28. héten úgyhogy ennek tulajdonítom ezt a relatív sok méhszalagnyúlást és keményedést.Iszonyat rossz, de hát ez van.

Amúgy amikor nekem a pici nyomja ki magát az úgy történik, hogy szépen lassan nyomódik ki a pocim egyik oldala, aztán vissza.Hogyha ilyenkor benyomom én is óvatosan az újjammalé akkor megkezdődik egy hosszabb játék részléről és ki-be mozog a pocakom.

Imádom :oD

2008. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem azt mondta az orvos,h ez teljesen normalis,En is a 25.hetben vagyok.

Azt mondta,h nagyon kellemetlen akkor szedjek ra mgne b6-ot,de nekem nincs tul gyakran es nagyon hamar el is mulik,igy nem szedek ra semmit.

Azert Te is beszelj az orvosoddal,h esetleg ha nagyon kellemetlen lenne neked akkor mit szedj ra.

Boldog babavarast kivanok

2008. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!