Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok köhögés nem árt a babának?

Sok köhögés nem árt a babának?

Figyelt kérdés

megvagyok fázva. Sokat köhögöm 4. napja, igaz már jól szakadozik fel. Semmim nem fáj, csak ez a köhögés aggaszt, hogy nem megerőltető ez a hasnak?

23 hetes kismami


2008. máj. 21. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 38 hetes vagyok és én is hasonló cipőben járok a terhességem alatt másodszorra. Kb. 26 hetesen voltam előszőr ennyire náthás köhögős, most ismét. Szerintem nem lesz semmi baja a babának(bizti érzi a rángatózást, de sztem ennyi) ettől és hát egy kicsit kellemetlenebb a köhögés ilyenkor, de szerintem a pocaknak sem lesz emiatt semmi baja. Ha meg le van rakódva a tüdődben, akkor muszáj köhögni, mert a megfulladás sem tenne jót a picinek. ;) Emiatt ne aggódj. nekünk sem lett semmi bajunk:)! Szedj sok c-vitamint és gyógyulj meg mihamarbb!
2008. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem árt, ne aggódj. Ha nagyon köhögsz, szedd a Stodal szirupot, ez egy homeopátiás szer, kismamák is szedhetik. Én is meg voltam fázva nagyon, állandóan köhögtem és tüsszögtem. De a doki azt mondta, nem kell aggódni.
2008. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért igyál lándzsás útifű szirupot,hogy hamarabb elmúljon!
2008. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mézet forró teát és C vitamínt szedek.
2008. máj. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!