Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, és sokszor...

28 hetes vagyok, és sokszor amikor felállok vissza kell ülnöm mert annyira húzódik a méhszalagom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Napi 500 mg magnéziumot szedek, néha elfejetem bevenni bevallom, de pl sétálni se tudok sokat mert végig feszülök és nagyon el kezd fájni.A máhszájam zárva, a sokimat nagyon nem akarom zaklatni.
2008. máj. 21. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! ez természetes, nincs semmi gond! sajnos nem sok mindent tehetsz ellene, tágul a medencéd hogy a baba kiférjen. Figyelj arra hogy ha fekszel ne emeld meg a lábad, főleg oldal irányba ne, akkor rosszabb lesz.

Hajrá!!!

Ja és a kismamajóga jót tesz neki, csak azokra figyelj hogy ne nyújsd meg azt a részt, de ha mondod hogy ezzel küzdesz a jógát vezető is szólni fog, hogy mikor mit csinálj óvatosabban.

2008. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én még csak 10 hetes vagyok, és uganez van, ha tobbet megyek,de neked gondolom most gyorsabban nő. Azért nem hiszem, hogy teljesen normális ha korlátoz a mozgásodban.Szerintem kérdezd meg a dokit, vagy a védőnőt, nekem mindig ő issegít, és mondta, ha naponta hívom az se baj, mert inkább ne aggódjak. magne b6-ot próbáld 3x1 et meg napi egy magnézium pezsitablettát.Nekem azóta könnyebb hogy ezt kombinálom.
2008. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!