Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni Dr. Kondér Béláról?...

Mit tudni Dr. Kondér Béláról? (váci kórház)

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy babát várunk, és most nagyon agyalok azon, hogy melyik orvoshoz menjek majd másfél hét múlva.

Sokan a Kondért ajánlották, de hallottam jókat a Bényiről is.

Kinek mi a tapasztalata? Miket hallottatok róluk?

Ha tudtuk arról, hogy mennyiért van magánrendelésük, stb., légyszi azt is osszátok meg velem. Köszönöm.


2008. máj. 21. 06:33
 1/6 anonim válasza:

Én is Vácra járok dokihoz én a Fereczi Gyulához járok.

Csak jókat halottam a korházról ( meg személyes tapasztalat ) meg a dokikról.

Én sok korházat végig jártam de őszintén ez tetszett a legjobban 2 ágyas szobák

teljesen baba- mama barát ,ha akarod veled lehet majd a pici stb.. te döntöd el ,hogy mi jó neked.

Nekem nagyon tetszett :-)

Én 5000 Ft-t fizetek / vizsgálat a magán rendelőjében a dokinak.


Boldog babavárást:-))

2008. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell magánrendelésre járnod,mert az SZTK-s rendelésen is ugyanolyan rendesek.A kórház tényleg jó.Az orvosokról jót is és rosszat is hallottam,szerintem ez mindig így van!
2008. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,Én is Kondér doktorúrhoz járok csak ajánlani tudom, nagyon kedves és ami a legfontosabb nagyon modern uh gépe van. Én 7.000 Ft-ot fizetek a vizsgálatokért. Tud 4D-s képeket is csinálni igaz azon még nem voltam. Ehhez még képet is ad cd-n.

Be lehet jelentkezni nála (06-30-298-1715) de úgy is mehetsz igaz akkor sokat kell várni. Hétfőn és szerdán rendel délután 5-7-ig.

Bényiről is hallottam én is jókat, de Őt nem ismerem azért kettőhöz mégsem járhatok :))

sok sikert, 23 hetes kismama

2008. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 3. válaszoló vagyok, igen rendel a váci sztk-ban is, de ott futószalagon mennek az emberek. Te döntesz, na és a pénztárca.
2008. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megint a 3 válaszoló:

rosszul írtam a rendelést:

Hétfőn és csütörtökön van 17-19 ig. (régebben volt szerdán)

bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz,hogy futószalagon mennek az emberek az sztk-ban.Én velem mindig türelmesek és figyelmesek voltak!
2008. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!