Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet a babára?

Veszélyes lehet a babára?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült hogy végre kisbabát várom. Már nagyon vártuk. Viszont felmerült bennem a kérdés hogy cukrászként dolgozom napi 8 órában állok és az 5-10 kg vagy akár annál nehezebb zsákokat, sütőlemezeket,dobozokat emelgetek. Mit tegyek? Hagyjam abba most a munkát vagy várjak még vele?
2012. okt. 19. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Más nem tudja átvállalni az emelgetést, te meg valamit megcsinálsz helyette? Még nagyon az elején vagy, gondolom a pénz sem lenne rossz.
2012. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy csak én vagyok ott mint cukrász. Egy irodás hölgy van de ő túl a 60on. Szóval ő is kiesik. A fönököm talán 2 hetente 1x bejön akkor is sokat mondtam.
2012. okt. 19. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha veszélyes lenne, akkor azt az orvos mondaná. Régen is végig dolgoztak a gyárakban, kereskedelemben a nők a terhességük alatt, és nem lett semmi baja a babáknak.
2012. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igyekezz kézzel ne hasra emelni! én is dolgoztam és sajnos emelgetés is volt de hála isten minden okés lett!! Boldog babavárást:)
2012. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én boltban dolgoztam első babával 33.hétig,második babával 20. hétig, 20kg is emelgettem,nem lett semmi gond.Persze azért nem kell rólam példát venni. :)
2012. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,én is cukrász vagyok,szóval tudom miről beszélsz.Igaz nem ebben a szakmában dolgozom,de 3 évig jártam gyakorlatra.Én a helyedben elmennék táppénzre!!Elmennék az orvoshoz,és megbeszélném vele,hogy mi a helyzet.Aki nem cukrász nem tudja,hogy milyen nehéz fizikai munka is ez.Én amíg nem voltam cukrász,csak ámultam laikus szemmel,hogy ebben mi a nehéz.Aki azt mondja,hogy semmi nehézség nincs benne,az nyugodtan kipróbálhatja!!Szóval nekem nem érne annyit a m.hely,hogy elveszítsem a babámat.Menj el táppénzre,ezért a főnököd nem rúghat ki!!Az én cégem sem rúgott ki,és én már a 4. héttől táppénzen vagyok,mert az én munkám is nehéz fizikai munka! Boldog Babavárást!! :)


11+4 hkm

2012. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!