Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » éjjel volt egy kis barna...

éjjel volt egy kis barna folyásom nem sok csak pár csepp és nem is volt sűrű mert reggelre a szokásos volt; lehet veszélyes a babára?

Figyelt kérdés
32hetes a baba a terhesség pedig 33-34hét körül van nyákdugónak szerintem kicsit korai lenne meg tényleg nem volt akkora mennyiség hogy arra kéne gondolnom, viszont tegnap keresztbefordult a baba és kicsit görcsöltem is valószínű az esőt érezte, ettől volt szerintem de nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre
2012. máj. 22. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad, lehet, hogy elkezdtél kinyílni. Általában nincs gond, de biztos ami biztos. Ilyenkor nem lehetünk elég óvatosak.
2012. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben azonnal hívnám a dokimat, hogy vizsgáljon meg, ez nem játék.

Bár én még csak 23 hetes vagyok, de ugyanígy jártam a hétvégén, dokit hívtam, azt mondta azonnal menjek be, mert ennek több oka is lehet: méhlepény bevérzés, méhlepény leválás kezdete, méhjszáj nyílás, sőt súlyos gombás fertőzés is okozhat ilyet stb. Nálam szerencsére csak egy hajszálér elpattanás volt, semmi komoly, de így is feküdnöm kell+ gyógyszert szednem. 32 hetes vagy, azért még Nálad sem árt ha pár hétig bent marad a baba.

Azóta nekem sem fordult elő még egyszer, de én úgy vagyok vele, hogy jobb feleslegesen megivzsgáltani magam, mint tippelgetni, hogy mi lehet....

2012. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!