Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Máj.3 volt mensim utolsó...

Edus83 kérdése:

Máj.3 volt mensim utolsó napja! Most késett 1 napot és azóta nagyon kevés barna csepp van! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sjnos 2 hónapja elvetéltem ,és lehet azért nem vérzek mert akkor műtét után illetve utolsó mensinél nagyon véreztem???????Émelygek is kicsit!!!mit jelenthet ez???
2009. jún. 1. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó napot kell nézni!Hanem az utolsó mensi első napját!Onnan számolják a terhességet!Szerintem lehetsz!

Csináltál tesztet?


22 hetes kismami

2009. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ó bocsi ,első napot napot akartam írni:))!!!Még nem csináltam tesztet!!!És mellem sem fáj!!!Nem értem:))
2009. jún. 1. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj holnap egy tesztet, elvileg lehetsz terhes is de lehet hogy a vetélés kihat a ciklusodra. Sajna én is jártam így, vetélés után 56 napra jött meg de csak pecsételősen, utána is vagy 40 napra pár csepp barna aztán kiderült hogy pcos-em van. Bár ez én vagyok, nálad lehet a hormonok miatt felborult egy kicsit ciklusod. De egy tesztet megér, remélem babás vagy!

Majd írj.

21 hetes km

2009. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!