Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hetes vagyok Hüvely...

23. hetes vagyok Hüvely öblitésre glycerin boraxot írt a dokim 20grammot, meg azt hogy heti 2 szer. A 20grammot egy öblitésre használjam fel vagy a heti 2szerre?

Figyelt kérdés

az aplikatorba öntsem a folyadékot aztán meddig nyomjam fel a csövet?elég ha csak az elejére

Megkérdezném a dokimat de már nem merem zaklatni!


2008. máj. 20. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én dokim azt mondta, hogy terhesség alatt nem ajánlott a hüvelyöblítés, mert megpiszkálja a méhszájat, és burokrepedéshez is vezethet.
2008. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez jó, most már teljesen elbizonytalanodtam :(
2008. máj. 20. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek kell öblögetni? próbáltam megtudni miez a glycerin borax, de nem tudom.
2008. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt pontosan nekem sem mondta, annyit mondtam neki hogy vagy 2 hete volt hüvelygombám, arra vettem canesten combit azt mondta jól tettem, de vizsgálat után azt mondta még a krémmel kenjem külsőleg azért, aztán a mai vizsgálat után mondta ezt. Nem tudom hogy kapcsolatban e vele, hogy vette le ilyen gyulladásos vért és az nem lett jó, akkor 1 hétig augmentin 625-öst, ma levette megint a vért, holnap kell hívnom hogy milyen lett! Ennyit tudok
2008. máj. 20. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:
glycerin borax- rózsaméz. leginkább babáknak szájpenészre adják akkor 2 bogyót 2 dl vízben kell oldani és azzal ecsetelni, mindig tiszta ecsetelővel. Ez is egyfajta gombásodas, lehet hüvelygombád van és ezért kell öblögetni. szerintem ne egyszerre 20grammot, az tömény lenne. inkább2-4 alkalomra
2008. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a 2. és 3. válaszoló vagyok. Igen erős augmentint kaptál. szóval nem akar megint adni, még nem jó az eredményed, nyugodtan öblögethetsz vele. csak enyhe víznyomással , mert épp elég, ha bemegy- fertőtlenít és kijön az a folyadék. Nem autómoso, nem kell leveretni. nyugodtan használhatod.
2008. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megin én. Igen csak az elejébe a csövet, de figyeld hogy befollyon és ne mellé. A dokid egyébként megkerdezhetnéd, nem hiszem hogy zaklatódna.
2008. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi megnyugtattál aranyos vagy
2008. máj. 20. 19:20
 9/11 A kérdező kommentje:
De hogy hogy víznyomással? Nem értem, nem csak a folyadékot kell az aplikátorba azt meg a csövön keresztül hüvelybe? Kell hozzá víz is?
2008. máj. 20. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én is hasonló cipőben járok, 28 hetes vagyok. Nekem is ugyanezt írta fel, nem árt a picinek. Töményen kell használni, nem kell teljesen benyomni, csak a hüvelybe.

Én is kaptam antibiotikumot is. Előtte több kúpot, kenőcsöt,kipróbáltunk, végérvényesen nem múlt el. Muszáj kezelni, a baba miatt is. Nyugi nem lesz baj! Problémamentes, örömteli babavárást!

2008. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!