Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés "hiánya" baj?

Keményedés "hiánya" baj?

Figyelt kérdés
Lassan 38 hetes vagyok, és eddig még soha nem éreztem. Mit jelent?
2012. okt. 17. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hű de jó neked. :) Én még csak 34-ben vagyok, de van hogy naponta többször is érzem. Nem fájdalmas csak olyan kellemetlen, befeszül az egész. Ennyi. Pár mp-ig tart, úgyhogy kibírható. Örülj ha neked még nem volt.
2012. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem baj,ha nem érezted! Az elsőnél én nekem keménykedésem nem,csak 2 apró jóslóm volt,és a 2 apró jósló közt is 1 hét telt el. Könnyű és gyors szülésem volt. :-)


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)

2012. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 gyerkőcöm van,egyik terhességem alatt egyszer sem volt jóslóm,keményedésem.
2012. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam. :)

Nektek is minden jót!

2012. okt. 17. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj.

Harmadszor vagyok terhes (most is már elmúltam 40 hetes), szerintem ha életemben volt összesen 10 keményedésem, akkor sokat mondok.... Egészségesek a terhességeim, én is, a gyerekeim is.

2012. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!