Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreknek mikor kezdtetek...

Ikreknek mikor kezdtetek vásárolni?

Figyelt kérdés
Február közepére várjuk őket.
2012. okt. 17. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Már bocsi tényleg nem akarlak megsérteni de nem mindegy hogy ikrek vagy egyke??:)Mondjuk max:anyagilag húzósabb így hamarabb vagyis már most én elkezdeném,én decemberben szültem őket de már kora nyártól vásároltam nekik a kádat,cumisüvegeket,pólyákat,stb...nem vagyok babonás így szerintem oly mindegy mikortól vásárolsz,esetleg még nézném majd az év végi nagy akciókat mert te azt most kihasználhatod!!
2012. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csakis az anyagiak miatt kérdezem.Én úgy gondolom h jobb időben elkezdeni és apránként mindent megvenni mint egyben kinyögni az egészet.

Lányom május közepén született és neki febr. végén vettünk meg mindent egyszerre.

Kicsit aggódom a koraszülés miatt is.

2012. okt. 17. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

25. hét körül elkezdenék vásárolni, akárhány baba is van. Jobb apránként, plusz olyan jó érzés az egyre gyülekező babaholmi látványa. :)

Gratula!

2012. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is a 25.hét körül kezdtük el,később meg volt időnk rá bőven,mert sajna a 29.héten meg is születtek.Ketten három hónapig,a harmadik meg fél évig volt kórházban,mire hazakerültek.Hát volt időnk vásárolgatni...
2012. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Off: kedves első, nem, nem mindegy. :) Vannak dolgok, amiket nem lehet egyszerűen a boltban megvenni egy ikresnek, hanem meg kell rendelni. S mint azt a kérdező is írta, az ikrek szinte mindig korábban érkeznek, így korábban is el kell készülni a fogadásukra. Ráadásul mindenki maga szeretne a gyermekének, gyermekeinek babakelengyét venni szerintem, és az ikres anyukák a vége felé gyakran kórházban vannak már, vagy kinyílt méhszáj miatt többnyire fekszenek.


A kérdezőnek:

Apránként szereztünk be mindent. Igazából akkor kezdtem el kapkodni a dolgok elrendezésével, amikor az állapotom egyre rosszabbra fordult, és én is a koraszüléstől ill. kórházi tartózkodástól féltem. Így hát a 30. hétre már minden elő volt készítve, kórházi táskák be voltak csomagolva.

Szerintem a legfontosabb dolgok újévre jó ha megvannak, esetleg az apróságokat hagyd meg, amiket más is megvehet vagy elintézhet.

Jó egészséget kívánok!

2012. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Húúúú utolsó te egy ész vagy egy nagy ész!!!!baca meg hát nem én is ikres anyuka vagyok??!!!:))és időben betudtam mindent szerezni a kicsiknek,csak kettőt vettem mindenből,tudod nem egyet hanem kettőt semmi másban nem különbözik mint egy gyerek kelengyéje csak a számban mert az dupla max emiatt lehet kicsit hamarabb elkezdeni a vásárlást hogy ne egyszerre adjon ki sokat,de hidd el nekem babám ugyanaz kell az ikreknek is mint a nem ikres babáknak,gondolj itt:pólyára,törölközőre,stb szóval beszerezhető nem kell előre rendelni mert ikrek:)))))))
2012. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, te például babakocsiból is kettőt vettél, ugye? :) Nekünk még az ágyakat és matracokat is meg kellett rendelni, mert semmiből nem volt kettő készleten.


Úgy gondolom, hogy az én tanácsaim még mindig inkább hasznosak és segítő szándékúak, mint a te pökhendiséged és lekezelő rosszindulatod. Sajnállak.

2012. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 13:56-os a válaszod első részével tökéletesen egyet értek.Az ikresek sajnos nem dőlhetnek hátra nyugalomban,hogy majd a 40. hétig mindent bevásárolnak.Nemtudni,mikor kell esetleg hirtelen befeküdni valami gond miatt,és akkor nem az az ember legnagyobb gondja,hogy megvan-e minden babacucc.

A második részével pedig azért nem vitatkoznék,mert mindenkinek más a tapasztalata.Mi Pesten lakunk,így pl. bementünk a Kikába,és egyszerre megvettük a gyerekágyakat matraccal,ágyneművel,felhúzható zenélőforgóval cakk-pakk.Pedig nekünk mindenből 3 kellett!Anyukámék viszont vidéken laknak,ha ő akar valamit venni a lányoknak,(2 lány és 1 fiunk van)bizony gyakran meg kell rendelniük,mert kisebb boltok csak egy-egy darabot tartanak.Így szerintem ezen ne vitatkozzatok,nem érdemes!

Kívánjunk inkább jó egészséget a kérdezőnek,és hogy minél tovább bentmaradjanak a pocaklakói! :-)

A hármasikres anyuka

2012. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3%
Ó drágám te ne sajnálj engem;)hisz nincs miért:)ne húzd fel magad azért mert nem tudtál jól vásárolni:)
2012. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendben van, szivem, nem sajnállak. Én annak csak örülök, ha valaki arról győzködik, hogy nincs rajta sajnálni való. :) Maradjon is így!


Nagyon szép estét és ünnepet kívánok Neked és családodnak! :)

2012. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!