Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtetek el vásároln...

Ti mikor kezdtetek el vásárolni? Miket vettetek először?

Figyelt kérdés
9hetes vagyok és már most alig bírom megállni hogy ne vegyek szép kis fehér rugikat,vagy egy cuki kis sapkát.más is volt így vele?
2012. szept. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én már bűnöztem :) 2 hete megláttam egy kis body-t aminek nem tudtam ellen állni, hát megvettem. igaz még nem tudom ki lakik a pocakomban, de amit vettem eléggé fiús. nem baj, más nem elteszem emlékbe, hogy ez volt az első dolog amit megvettem :))

most 15 hetes vagyok

2012. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

27 hetes múltam, de még nem vettem semmit.

Illetve de, pont tegnap 1 doboz babáknak való mosószert.

Majd 1-2 hét múlva kezdek beszerezni mindent.

Babakocsit, rengeteg ruhát már kaptunk ismerőstől ajándékba használtan a 20. héten.

2012. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kicsit babonás vagyok,DE a bejelentést is megbeszéltük hogy a 12hetes uh után lesz csak.de már vannak egy páran akik tudják(család).még semmit nem vettem,de nagyon nagy a kisértés.nem tudom hogy fogom megállni. :D
2012. szept. 4. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
20 hetesen vettük meg a kislányunknak az ágyneműt és a kókuszmatracot, 26 hetesen a babakocsit, 30 hetesen a pelenkázót és a kiságyat. Ruhákat kb. 25-26 hetesen vettünk Neki.
2012. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nehéz dolgom volt, ugyanis a barátnőmnek 2 hónapos volt a lánya amikor én terhes lettem, őt kísértem mindenfelé bababoltba :-)

13 hetesen vettem először ruhát.

2012. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretnék már vásárolgatni. kiváltképp a babakocsira vagyok rákattanva! de szívesen veszegetnék játszószőnyeget, ruhákat... még csak holnap leszek 11 hetes. mondjuk a pénztárcánk szab határt a mohóságomnak és a "máris ide mindent de azonnal" hozzáállásomnak. sztem november, december környékén kezdhetem meg a költekezést! március végére vagyok kiírva, szóval elvileg ráérek!
2012. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en masodik babamat varom, 15 hetes vagyok, 9. hettol mar vasarolok, mert o februarban fog mszuletni, a kislanyom pedig nyari volt, vannak dolgok amik kellnek, nameg ezuttal kisfiut varok. legkisebb meretu rugikat vettem, es kivalogattam ami unisex a regi ruhakbol. de minden nap nezem az online oldalakt, igazi nagyvasarlast keso oszre-tel elejere tervezunk.
2012. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!